شنبه 9 مهر 1401
صنعت گردشگري
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از تکمیل محوطه‌سازی ورودی مجموعه تخت جمشید خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی پارس شیراز در پاییز امسال خبر داد
به گزارش صنعت نیوز، آئین رونمایی از پوستر هفته گردشگری در مراسمی با حضور معاون گردشگری و اصحاب رسانه در سالن خلیج فارس معاونت گردشگری برگزار شد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از آغاز مرمت و بازسازی قلعه والی خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، اولین دوره آموزشی گردشگری هوشمند از مهرماه به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.
به گزارش صنعت نیوز، معاون گردشگری کشور گفت: ایستگاه‌های مترو فرصت مناسبی برای تبلیغ و معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشور است
به گزارش صنعت نیوز، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مهریز از آغاز مرمت قلعه تاریخی ارنان خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بافق از آغاز مرمت حفاظتی و بهسازی قلعه تاریخی شهرآباد این شهرستان خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، مسئول اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان درمیان از مرمت قسمتی از آسباد‌های خیرآباد شهر طبس مسینا خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از پایان دوره جدید بهسازی و مرمت خانه تاریخی آخوند ابو در شهر خرم‌آباد خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از پایان دوره جدید بهسازی و مرمت خانه تاریخی آخوند ابو در شهر خرم‌آباد خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، معاون میراث‌فرهنگی سیستان و بلوچستان از پایان عملیات مرمت بافت تاریخی روستای قلعه‌نو در شهرستان زهک خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی فارس از مرمت و احیای میراث جهانی کاخ سروستان خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، مسئول اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان نی‌ریز از مرمت قسمت‌هایی از ضلع شرقی مسجد جامع کبیر نی‌ریز خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از اتمام فصل دوم مرمت مسجد گنجه در شهرستان ازنا خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان از آغاز عملیات فاز ۳ مرمت کاروانسرای بستک خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کمیجان از مرمت حمام تاریخی روستای وفس در این شهرستان خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان از آغاز عملیات مرمت و استحکام‌بخشی بنای تاریخی ساعت شهرداری رشت «عمارت بلدیه» خبر داد
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از پایان عملیات حفاظت و مرمت بخشی پل تاریخی چالانچولان در شهرستان دورود خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان با هدف ارتقای خدمات گردشگری از تشکیل کمیسیون درجه‌بندی تأسیسات گردشگری در لرستان خبر داد.
انتها123456
کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است