چهارشنبه 27 تير 1403

توقیف تریلر حامل موادمخدر در مسیر تهران

  تاريخ:بيست و سوم خرداد 1403 ساعت 20:06   |     کد : 289114   |     مشاهده: 87
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی سابقه‌دار با ۷۰ کیلوگرم تریاک در حومه شهر تهران خبر داد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال کسب خبری مبنی بر توزیع مواد روانگردان توسط یکی از موادفروشان سابقه دار رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ قرار گرفت و در همین راستا نیز ماموران با رصد شبانه روزی دامنه فعالیت متهم متوجه شدند که این فرد به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد روانگردان را از یکی از استان‌های جنوبی کشور تهیه کرده و قصد توزیع آن در پایتخت را دارد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ ادامه داد: به دنبال این موضوع با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی زمان و مکان تردد متهم مشخص شد. پس از آن ماموران اقدام به هماهنگی با مقام قضایی کرده و پس از اخذ مجوزهای لازم اقدامات خود برای دستگیری متهم را کلید زدند.
وی ادامه داد: در ادامه تیم‌های عملیاتی پلیس پس از چندین ساعت رصد و بررسی و گشت زنی نامحسوس در محورهای مواصلاتی پایتخت موفق شدند متهم را در حالیکه با یکدستگاه تریلر کشنده در حال تردد بود، شناسایی کرده و در اقدامی غافلگیرانه این خودرو را متوقف کنند. ماموران در جریان بازرسی از تریلر ۷۰ کیلوگرم مخدرتریاک را که به طرز بسیار ماهرانه‌ای درون تریلر جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه فرد قاچاقچی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، اظهارکرد:‌ متهم که از قاچاقچیان حرفه‌ای و سابقه‌دار مواد مخدر بود، در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد. در ادامه نیز برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی ماموران در این خصوص همچنان ادامه دارد.

http://sanatnews.ir/News/1/289114
Share

برچسب ها :  مواد مخدر
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است