چهارشنبه 12 مهر 1402

چقدر فریاد بزنیم خوزستان هم در فوتبال زنان تیم‌داری کند

  تاريخ:دهم خرداد 1402 ساعت 14:20   |     کد : 277889   |     مشاهده: 141
بانوی فوتبالیست خوزستانی با بیان این که داشتن یک تیم فوتبالی خوب در خوزستان مطالبه به حق دختران خوزستانی است، گفت: سال ها در این خصوص فریاد زده ایم و درخواست داشته ایم که باشگاه های لیگ برتری خوزستان را مجاب به تیم داری در فوتبال زنان کنید اما متاسفانه هیچ گوش شنوایی نبوده است.
فروغ موری در گفت وگو با ایسنا، در خصوص مطرح شدن موضوع تیم داری باشگاه فولاد در فوتبال زنان، اظهارکرد: امیدوارم روزی این مهم محقق شود تا دختران فوتبالیست خوزستانی مجبور نباشند برای فوتبال بازی کردن کیلومترها دورتر از خانواده های خود باشند آن هم در حالی که خوزستان عنوان مهد فوتبال را به یدک می کشد و می توانند در استان فوتبال خیز خود بازی کنند.
وی بیان کرد: خوزستان در فوتبال زنان هم مملو از استعداد است و اگر آماری از دختران خوزستانی تیم های لیگ برتری داشته باشید می بینید که چندین دختر با استعداد و توانمند خوزستانی در این تیم ها توپ می زنند که باجمع کردن آن ها می توان یک تیم فوتبال زنان قدرتمند داشت.
ملی پوش سابق فوتبال زنان با بیان این که باشگاه فولاد با این همه امکانات باید زودتر از این ها به فوتبال زنان نیز ورود می کرد، ادامه داد: حق دختران فوتبالیست خوزستانی این است که در استان خود و با بهترین امکانات فوتبال بازی کنند، نه اینکه هر فصل راهی استان های دیگر شوند و هزار سختی را به جان بخرند. تا وقتی می توانیم در استان خودمان بازی کنیم، واقعا این همه سختی کشیدن معنا ندارد.
وی عنوان کرد: داشتن یک تیم فوتبالی خوب در خوزستان مطالبه به حق دختران خوزستانی است و سال ها در این خصوص فریاد زده ایم و درخواست داشته ایم که باشگاه های لیگ برتری را مجاب به تیم داری در فوتبال زنان کنید اما متاسفانه هیچ گوش شنوایی نبوده است. امیدوارم استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش و جوانان استان فکری بیاندیشند تا در فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان، دختران فوتبالیست خوستانی هم به آرزوی دیرینه شان برسند.
موری خاطر نشان کرد: امیدوارم باشگاه بزرگ فولاد در بخش تیم داری در فوتبال زنان پیش قدم باشد و مطمئنا با ورود به این بخش متوجه می شوند که تیم داری در فوتبال زنان اصلا کار سخت و هزینه بری نیست.
وی گفت: نکته قابل تامل این است که خوزستان سه تیم در لیگ برتر و سه تیم هم در لیگ یک آقایان دارد ولی تیمی در لیگ برتر زنان ندارد اما شاهدیم برخی استان ها که تیمی در لیگ برتر یا لیگ یک آقایان ندارند، در فوتبال زنان تیم داری می کنند.

http://sanatnews.ir/News/1/277889
Share

برچسب ها :  فوتبال , خوزستان
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است