شنبه 9 مهر 1401
صنعت راه و ساختمان
به گزارش صنعت نیوز، محبت خواه گفت: برای استان تهران، زمین مورد نیاز ساخت واحد‌های مسکونی برای ۴ سال شناسایی شده است.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: پروانه ساخت ۱۰۴۰واحد از طرح ۸۱۱۲ واحد مسکونی اراک به عنوان بزرگترین طرح ساخت مسکن کشور صادر شد
به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در اجرای سند تحول دولت، بسته جامع تشویقی نوسازی بافت‌های فرسوده افراد می‌توانند در ازای واگذاری واحد مسکونی در بافت فرسوده زمین دریافت کنند.
به گزارش صنعت نیوز، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن 'گفت: از ۸۳ هزار واحد مسکن شهری نهضت ملی که تحت مسئولیت این بنیاد در دست ساخت است تا آذر ۲ هزار واحد بهره برداری می‌شود.
به گزارش صنعت نیوز، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت : دولت سیزدهم در طرح نهضت ملی مسکن و قانون جهش تولید مسکن، امتیازات ویژه‌‎ای برای خانه‌دار شدن مردم در نظر گرفته است.
به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شهر‌های جدید مهرگان قزوین، گلمان آذربایجان غربی و تابناک فارس در انتظار تصویب هیئت دولت هستند.
به گزارش صنعت نیوز، معاون مسکن و ساختمان گفت: با استفاده از ظرفیت سازمان ملی زمین در بافت‌های فرسوده امکان تهاتر مسکن یک طبقه ویلایی به صورت کلید به کلید با مسکن در بافت‌های فرسوده فراهم است.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل بنیاد مسکن لرستان با اشاره به اینکه اراضی احداث ۲ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی نهضت ملی در شهر‌های زیر ۲۵ هزار نفر به بنیاد مسکن استان تحویل شده است از مقاوم‌سازی ۱۱۱ هزار واحد مسکونی غیرمقاوم استان خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان گفت: تاکنون حدود ۶۳ پروژه بازآفرینی در این استان تعریف شده است که ۳۲ پروژه معادل ۵۱ درصد به مرحله بهره‌برداری رسیده است.
به گزارش صنعت نیوز، دولت آیین نامه اجرایی مربوط به تخصیص زمین و مسکن پس از تولد فرزند سوم را تصویب کرد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل بنیاد مسکن اردبیل گفت: در حال حاضر هزار و ۹۶۷ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در اردبیل در حال ساخت است.
به گزارش صنعت نیوز، فخاری گفت: حدود ۶ هزار واحد خانه سازمانی شناسایی شده است.
به گزارش صنعت نیوز، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن گفت: ­۲۸۲ هزار واحد نهضت ملی مسکن با حمایت و نظارت بنیاد مسکن در مناطق شهری و روستایی در حال ساخت است.
به گزارش صنعت نیوز، بسته تشویقی جدید نوسازی بافت فرسوده با مشوق‌هایی در زمینه تراکم، طبقات اضافه و پارکینگ در شورای عالی شهرسازی و معماری تصویب شد.
به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل بنیاد مسکن گلستان با اعلام اینکه حدود هزار واحد مسکونی شهری و روستایی دراستان گلستان وارد مرحله ساخت شد از بهره‌برداری تعدادی از واحدهای در حال ساخت تا قبل از اتمام سال جاری خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، بر اساس این تفاهم نامه ۱۶۰۷ واحد مسکونی ویژه کارکنان نیروی زمینی ارتش ساخته می‌شود.
به گزارش صنعت نیوز، هادی عباسی اصل: هر چه طبقات مسکن را کاهش دهیم زودتر به نتیجه می‌رسیم، چون ساخت خانه‌های یک طبقه را می‌توان یک ساله تمام کرد.
به گزارش صنعت نیوز، رئیس بنیاد مسکن گفت: متقاضیان وام ۲۰۰ میلیونی نوسازی مسکن روستایی می‌توانند با مراجعه به بانک‌های دولتی از این هفته تسهیلات خود را دریافت کنند.
به گزارش صنعت نیوز، محبت خواه گفت: متقاضیان بعد از مراجعه به بانک و کسب اطمینان از صحت اطلاعات ارسالی پیامک، به واریز آورده اولیه اقدام کنند.
به گزارش صنعت نیوز، قاسمی گفت: باید در بحث انبوه سازی روش‌های ساخت را تغییر دهیم و به سمت صنعتی‌سازی حرکت کنیم.
انتها123456
کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است