جمعه 25 خرداد 1403

کابل‌خودرو سبزوار به گرید A ساپکو رسید

کابل‌خودرو سبزوار به گرید A ساپکو رسید
  تاريخ:نهم مهر 1401 ساعت 08:55   |     کد : 270219   |     مشاهده: 9053
به گزارش صنعت نیوز، شرکت کابل خودرو سبزوار با ارتقای کیفیت محصولات تولیدی مطابق با استانداردهای جهانی، به جمع تامین‌کنندگان رتبه یک ساپکو پیوست.
به گزارش صنعت نیوز، شرکت کابل خودرو سبزوار با ارتقای کیفیت محصولات تولیدی مطابق با استانداردهای جهانی، به جمع تامین‌کنندگان رتبه یک ساپکو پیوست.

مدیرعامل کابل خودرو سبز‌وار با اعلام این خبر گفت: این شرکت با تکیه بر دانش و توانمندی متخصصان خود توانسته با داخلی‌سازی دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز خطوط تولید، از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده و گام بلندی را در مسیر خودکفایی صنعت خودرو کشور بردارد.

مهدی کلاته‌عربی ضمن تاکید بر ارتقای مستمر کیفیت محصولات و احترام به حقوق مشتریان، گفت: شرکت کابل خودرو سبزوار با طراحی، تولید و تامین مجموعه‌ها و قطعات جانبی انواع کابل کنترل، شیشه بالابر و برف پاک کن خودروهای تجاری و سواری با رعایت اصول کیفی و استانداردی، سهم خود را در قبال مشتریان در تولید محصول با کیفیت مطابق با استراتژی‌های کلان گروه صنعتی ایران خودرو به جای می‌آورد.

وی تصریح کرد: کابل خودرو سبز‌وار با اجرای فرآیندی بلندمدت در حوزه های کیفیت، لجستیک، طراحی مهندسی و ساخت و خودکفایی و انطباق نتایج با معیارهای «مدل ارزیابی جامع پویا» (STAS)، در تیرماه ۱۴۰۱ موفق به رتبه A شرکت ساپکو در زمینه طراحی و تولید کابل‌های کنترل، شیشه بالابر و برف پاک کن شد.

کلاته‌عربی با بیان این‌که این پروژه با هدف ‌گذاری نمره عملکرد کیفی در محدوده سبز شروع و با بسترسازی کیفی و پیاده‌سازی الزامات ساپکو و نگهداری سیستم مدیریت کیفیت خودرو (IATF)، در حد قابل قبول به تثبیت رسیده، گفت: در حوزه طراحی و مهندسی ساخت با تکیه بر ظرفیت‌های موجود، دوره‌های آموزشی برگزار و با استفاده از ظرفیت متخصصان مرتبط، کابل خودرو سبز‌وار در منطقه سبز الزامات STAS قرار گرفت.

وی افزود: در حوزه لجستیک نیز، با بهره‌گیری از بستر ایجاد شده در ارزیابی الزامات NSA پژو سیتروئن، اقدامات اصلاحی لازم انجام و بر اساس مدل STAS به‌روزآوری شد.

کلاته‌عربی طراحی و ساخت خطوط تولید کابل‌های خودتنظیم و ترمز دستی، ساخت دستگاه‌های نورد و بافت روکش هم‌زمان و طراحی و تولید شیشه بالابرهای آنتی پینچ را از جمله دستاوردهای کسب شده در ساخت تجهیزات و خودکفایی دانست و گفت: طراحی و نمونه‌سازی شیشه بالابر آنتی پینچ برای محصول ری‌را و همچنین داخلی سازی شیشه بالابر خودروهای تجاری از دستاوردهای اخیر شرکت کابل خودرو سبزه وار به شمار می‌رود.

http://sanatnews.ir/News/1/270219
Share

برچسب ها :  ایران خودرو , ساپکو
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است