جمعه 25 خرداد 1403

کازان روسیه با مردم ایران در سوگ است

  تاريخ:اول خرداد 1403 ساعت 15:02   |     کد : 288718   |     مشاهده: 96
شهردار شهر کازان روسیه در پیام مکتوب به محمدحسن اسدی شهردار شیراز ضمن ابراز تسلیت صمیمانه و همدردی قلبی با مردم ایران گفت: رئیس‌جمهور «سید ابراهیم رئیسی» نقش ارزنده‌ای در توسعه، رفاه، امنیت و ثبات ایران ایفا کرد.
ایلسور متشین، شهردار شهر کازان روسیه امروز، اول خردادماه در پیام مکتوب به محمدحسن اسدی شهردار کلان‌شهر شیراز ضمن ابراز تسلیت صمیمانه و همدردی قلبی با مردم ایران گفت: رئیس‌جمهور «سید ابراهیم رئیسی» نقش ارزنده‌ای در توسعه، رفاه، امنیت و ثبات ایران ایفا کرد.
شهردار کازان در پیام خود به شهردار شیراز اظهار کرد: به نمایندگی از شورای شهر، کمیته اجرایی و شهروندان کازان، مراتب تسلیت صمیمانه و همدردی قلبی خود را بابت فقدان سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و همراهان ایشان، تقدیم دوستان، بستگان و مردم عزیز ایران می‌کنم.
ایلسور متشین با تاکید بر نقش ارزنده رئیس‌جمهور سید ابراهیم رئیسی در توسعه، رفاه، امنیت و ثبات ایران افزود: ایشان به‌عنوان یک سیاستمدار و رهبر برجسته، سزاوارانه مورد احترام هموطنان خود بود و اعتبار ویژه‌ای در سطح بین‌المللی داشت.
وی تصریح کرد: رئیس‌جمهور «سید ابراهیم رئیسی» سهم بسزایی در توسعه روابط ایران و روسیه داشت و نه‌تنها یک چهره سیاسی ممتاز که یک شخصیت جامع و الگویی برای انسان‌ها بود.
ایلسور متشین اظهار کرد: در این لحظات سخت و دشوار، ضمن اعلام مراتب همدردی صمیمانه و حمایت خود به خانواده درگذشتگان این حادثه و مردم ایران، برای همه در برابر این فقدان غیرقابل‌جبران، قدرت معنوی آرزومندم. کازان نیز با مردم ایران در سوگ است.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، دپارتمان روابط خارجی نانجینگ چین نیز با ارسال پیامی به اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز، مراتب تسلیت قلبی و همدردی عمیق شهرداری و شهروندان شهر متبوع خود را بابت حادثه ناگوار شهادت رئیس جمهور و همراهانشان اعلام کرد.

http://sanatnews.ir/News/1/288718
Share

برچسب ها :  رئیس جمهور , روسیه
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است