جمعه 25 خرداد 1403
صنعت و جامعه
به گزارش صنعت نیوز، ریس شورای شهر تهران به تولیدکنندگان اعلام کرد که هرچه اتوبوس تولید کنند مدیریت شهری آن را می‌خرد.
به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان هواشناسی کشور در دیدار عضو کابینه دولت تاجیکستان و تعدادی از اعضای کمیته دولتی مدیریت زمین و ژئودزی این کشور، از آمادگی هواشناسی ایران برای همکاری مشترک با تاجیکستان خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات حمل و نقلی ناوگان این شرکت در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و ازبکستان، خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، معاون حمل و نقل شهرداری تهران از راه انداری سامانه برخط تاکسیرانی خبر داد و با اشاره به آغاز عملیات اجرایی خط ۸ متروی تهران، گفت: از دو روز پیش تجهیز کارگاه صورت گرفته و احداث رمپ‌ها آغاز شده است.
به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران درخصوص آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی پایتخت توضیحاتی ارائه شد.
به گزارش صنعت نیوز، سرپرست سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از ساماندهی ۳ هزار و ۶۲۲ آسیب‌دیده اجتماعی در فاز دوم طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی شهر تهران خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، دادستان تهران گفت: وزارت امورخارجه و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف شده‌اند با عقد تفاهم نامه با کشورهای همسایه نسبت به مسدودسازی شناسه بین‌المللی تجهیزات موبایل (IMEI) مربوط به گوشی‌های سرقتی از ایران اقدام کنند
به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از ورود دستگاه‌های سبک و سنگین به ناوگان آتش‌نشانی پایتخت تا هفتم مهرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، استاندار تهران در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرداری پردیس، بر اتخاذ تدابیر ویژه‌ای برای بهبود نظام حمل و نقل شهر پردیس تاکید کرد.
به گزارش صنعت نیوز، استاندار نجف و هیئت همراه به منظور تبادل نظر و تجربیات با مدیران حوزه حمل‌ونقل شهرداری تهران دیدار و تأکید کردند که شهرداری می‌تواند سامانه‌ای را برای شهر نجف تعریف کند که بدون نصب زیرساخت نیاز اولیه را در این حوزه برآورد کند و با استفاده از آن شروع به جمع‌آوری دیتا کرده و وضعیت ترافیک نجف را ارائه دهد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در مورد عملکرد سال ۱۴۰۲ و برنامه‌های سال ۱۴۰۳ این شرکت توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش صنعت نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با آغاز تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری شهردار تهران به عنوان کاندیدا باید مرخصی بگیرد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: به مناسبت سی و پنجمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) و به منظور ارائه خدمات مناسب به زائران و شرکت‌کنندگان در مراسم ارتحال، متروی تهران از شامگاه ۱۳ خرداد تا پایان مراسم در روز ۱۴ خرداد، خدمات‌رسانی ویژه‌ای را ارائه خواهد کرد.
به گزارش صنعت نیوز، اون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات خدمات حمل و نقلی شهرداری برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در حال اجرا است.
به گزارش صنعت نیوز، شهردار منطقه ۱۹ از فرصت ۳ ماهه به پاساژ کوه برای اخذ تاییده های ایمنی خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، بزرگراه بعثت و همچنین خیابان پاستور شرقی با رأی حداکثر اعضای شورای اسلامی شهر تهران به نام شهید آیت‌الله رئیسی نامگذاری شد.
به گزارش صنعت نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران از نهایی شدن روند ساخت واگن‌های مترو خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: فرایند انتخابات ریاست جمهوری از روز ۱۰ خرداد آغاز می‌شود.
به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به پایان عملیات امداد و نجات نیروهای عملیاتی هلال احمر در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت از مراجعه بیش از ۶ هزار نفر به پست‌های امدادی این جمعیت در مسیرهای متنی به مراسم تشییع خبر داد.
انتها123456
کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است