شنبه 9 مهر 1401
سرمايه
به گزارش صنعت نیوز، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: در شهریور ماه بیش از ۹ هزار میلیارد تومان سود به حساب ۶ میلیون و ۱۲۰ هزار سهامدار با استفاده از اطلاعات سامانه سجام پرداخت شد.
به گزارش صنعت نیوز، پذیره نویسی «صندوق تضمین مفید» با قیمت پایه یک هزار تومانی در هر واحد از امروز شنبه ۹ مهر پذیره‌نویسی می‌شود.
به گزارش صنعت نیوز، شاخص کل بازار سهام در ۳۰ دقیقه ابتدایی معاملات امروز (شنبه) با ۳ هزار ۲۲۷ واحد کاهش معادل (۰.۲۶) به محدوده یک‌میلیون و ۳۴۳‌هزار واحد رسید.
به گزارش صنعت نیوز، معاونت نظارت بر بازار شرکت فرابورس ایران با انتشار اطلاعیه ای از عرضه اولیه اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) بانک رفاه کارگران با نماد معاملاتی «گام ۰۲۰۳۱۳۱» خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، شاخص کل بورس تهران در جریان معاملات امروز (چهارشنبه) با افزایش ۱۲ هزار و ۱۱۵ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۴۶ هزار واحد رسید.
به گزارش صنعت نیوز،نماینده دولت در نهضت احیای واحد‌های اقتصادی راکد گفت: با سرمایه گذاری دولت، ۷۵۰۰ میلیارد تومان از منابع بازار به سمت احیای واحد‌های تولیدی راکد و نیمه راکد، هدایت می‌شود.
به گزارش صنعت نیوز، تالار حراج باز بورس کالای ایران امروز (چهارشنبه) میزبان عرضه ۳۰ هزار تن وکیوم باتوم ، هزار و ۷۶۳ تن دی اتیل هگزانول، ۳۰۰ تن تولوئن دی ایزو سیانات (TDI) و ۱۴۴ تن متیلن دی فنیل دی ایزوسیانات خالص است.
به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل بانک شهر گفت:رشد غیرمجاز ترازنامه بانک شهر به دلیل فروش املاک مازاد این بانک بصورت تسهیلاتی بوده و ما درصدد کنترل آن هستیم.
به گزارش صنعت نیوز، شاخص کل بورس اوراق بهادار در ساعات ابتدایی معاملات امروز چهارشنبه ۶ مهر با ۴ هزار و ۲۶ واحد افزایش بر روی عدد یک میلیون و ۳۳۸ هزار واحدی قرار گرفت.
به گزارش صنعت نیوز، تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران، امروز دوشنبه میزبان عرضه ۲ تن سبد زعفران است.
به گزارش صنعت نیوز، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در نیم ساعت ابتدایی از شروع معاملات بازار سهام با ۱۳۸۵/۳۰ واحد افزایش در محدوده یک میلیون و ۳۲۹ هزار واحد قرار گرفت.
به گزارش صنعت نیوز، سازمان بورس و اوراق بهادار و مسئولان پتروشیمی جلسه‌ای با موضوع بررسی مشکلات پیش‌روی صنعت پتروشیمی برگزار کردند.
به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان بورس گفت: این سازمان تلاش می کند تا با ایجاد سازوکار‌های شفافیت در عرضه و تقاضا در بورس کالا، آثار نامساعد سیاست قیمت‌گذاری دستوری را تا حد امکان کاهش دهد.
به گزارش صنعت نیوز، تالار‌های مختلف بورس کالای ایران امروز شنبه میزبان عرضه ۲۹۶ دستگاه خودرو و ۲ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۴۸۸ تن کالاست.
به گزارش صنعت نیوز، بورس کالا از پذیرش ۶ کالا و محصول متعلق به ۷ شرکت در بازار اصلی و فرعی بورس کالا خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، شاخص کل بورس اوراق بهادار در ۳۰ دقیقه ابتدایی امروز (شنبه) معاملات بازار سهام، با ۴۷۰۹ واحد کاهش بر روی عدد یک میلیون و ۳۵۰ هزار واحدی قرار گرفت.
به گزارش صنعت نیوز، شاخص کل معاملات بازار سرمایه در پایان معاملات امروز چهارشنبه با کاهش ۱۱۸۳۰ واحدی (۰.۸۷ درصد) به عدد یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحدی رسید.
به گزارش صنعت نیوز، در یک سال اول دولت سیزدهم رشد پایه پولی حدود ۱۲ واحد درصد و رشد نقدینگی حدود ۵ واحد درصد از آنچه در پایان دولت قبل رقم خورده بود، کمتر شده است.
به گزارش صنعت نیوز، شرکت فرابورس ایران از عرضه ۴.۲۶ درصد (چهار ممیز بیست و شش صدم درصد) سهام غیرمدیریتی شرکت تأمین سرمایه خلیج فارس (سهامی عام) در نماد معاملاتی (تفارس۴) خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، در حالی که نیم ساعت از شروع معاملات بازار سهام می‌گذرد شاخص کل بورس تهران با ۱۹۴۱ واحد کاهش در محدوده یک میلیون و ۳۶۵ هزار واحد قرار گرفت.
انتها123456
کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است