جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 24 تير 1387     
استخدام بيش از 1000 نفر در شرکت ملي گاز ايران

به گزارش صنعت نيوز ، شركت ملي گاز ايران امسال 1060 نيروي جديد در بخش هاي مختلف صنعت گاز كشور جذب خواهد كرد.

محمدرضا حاجيان مدير اداري و آموزش شركت ملي گاز ايران گفت: نحوه شركت در آزمون جذب به زودي ازطريق رسانه هاي همگاني اعلام خواهد شد.

وي افزود: با توجه به طرح هاي توسعة آينده، برنامه مدوني براي جذب سالانه 1500 نفر و در مجموع 6000 نفر تا پايان سال 1390 طراحي شده است كه پس از تصويت نهايي اجرايي خواهد شد.

حاجيان همچنين جذب و استخدام 79 نفر از فارغ التحصيلان ممتاز دانشگاه ها را يكي از اقدامات اساسي درسه ماهه نخست سال 87 برشمرد.

حاجيان درادامه به تشريح وضع كارآموزاني كه در سال 86 به استخدام شركت ملي گاز درآمده اند پرداخت و گفت: سال گذشته 1968نفر از طريق شركت در آزمون استخدام شده اند و در حال حاضر اين افراد درحال گذراندن آموزش هاي عمومي و تخصصي زير نظر واحد آموزش و تجهيز نيروي انساني هستند.

مدير اداري و آموزش شرکت ملي گاز ايران با بيان اينکه كارآموزان پس از پايان دوره هاي آموزشي، در واحدهاي مختلف شركت مشغول به كار مي شوند افزود: از اين تعداد 390 نفر در شركت انتقال گاز، 780 نفر درمديريت پالايش و 798 نفر درمديريت گازرساني به فعاليت خواهند پرداخت.

تركيب كنوني نيروي انساني شركت ملي گاز ايران شامل 50 درصد با سابقه خدمتي بين 15 تا 29 سال و حدود 6 درصد با سابقه خدمتي بالاتر از 29 سال است.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: