جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 22 دی 1400     
داستان توقیف هزاران میلیارد دلار در فرودگاه امام

خبرگزاری ایرنا: احمد جعفری نسب روز چهارشنبه اظهار داشت: ماموران پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) در حال عبور مسافران از دستگاه ایکس ری موفق به کشف این میزان دلار قاچاق شدند و در همان زمان فرد متخلف را بازداشت کردند.
 
وی با بیان اینکه براساس قانون فرد متخلف به پرداخت ۲ برابر ارزش برآورد شده ارز قاچاق محکوم شده است، خاطرنشان کرد: علاوه بر ضبط دلارهای قاچاق فرد متخلف به پرداخت ۴۲ میلیارد و ۶۳۹ میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شده است.
 
این مسئول ادامه داد: عزم اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در مبارزه با کالا و ارز قاچاق در جهت حمایت از تولید داخلی و هرگونه قانون شکنی جدی بوده و با متخلفان قاچاق در شهرستان های استان تهران برخورد می‌شود.
 
 جعفری نسب با بیان اینکه فرودگاه امام خمینی (ره) به عنوان بزرگترین دروازه ورود و خروج مسافران داخلی و خارجی کشور مطرح است، اضافه کرد: کار نظارت بر نحوه ورود و خروج ارز در این مکان کار بسیار سختی است که توسط نیروی انتظامی و بازرسان تعزیرات در حال انجام است.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران افزود: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.
 
 شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: