جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان مهریز به‌منظور آمادگی نوروز ۱۴۰۱ برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان باشت گفت: «عملیات اجرایی طرح سنگ‌فرش منطقه گردشگری رود رونه در این شهرستان انجام شد.»

به گزارش صنعت نیوز،معاون سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد گفت: «موافقت اصولی احداث دومین واحد اقامتی در قالب متل بین‌راهی در شهرستان اشکذر صادر شد.»

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گالیکش از صدور موافقت‌نامه اصولی برای ۱۰ طرح اقامتگاه بوم‌گردی در این شهرستان در کمیسیون فنی سرمایه‌گذاری استان گلستان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد گفت: «مدارسی که ظرفیت اسکان دارند برای نوروز ۱۴۰۱ باید آماده باشند.»

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری استان اردبیل از برگزاری ۱۱ جشنواره و رویداد گردشگری در ۹ ماهه امسال برای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان از صدور موافقت‌نامه اصولی برای ۸۵ طرح زیرساخت گردشگری در استان گیلان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی از سرمایه‌گذاری ۶۰۰ میلیارد ریالی در پروژه‌های گردشگری استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان مینودشت از صدور ۲۸ موافقت‌نامه اصولی برای طرح‌های گردشگری در این شهرستان طی سال جاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد از مصوب شدن ۴ طرح گردشگری ‌کشاورزی در استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سرعین گفت: «در ۹ ماهه امسال ۷ واحد هتل‌آپارتمان در شهرستان سرعین به بهره‌برداری رسیده تا در راستای خدمات‌رسانی به گردشگران فعالیت کنند.»

به گزارش صنعت نیوز،فرماندار خوسف در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان گفت: «تقویم گردشگری شهرستان خوسف برای نوروز ۱۴۰۱ تدوین می‌شود.»

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران اظهار کرد: «۹۹ پروژه گردشگری متقاضی تسهیلات در کمیته فنی اعتبارات بند الف قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور بررسی می‌شود‌.»

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری از برنامه‌ریزی برای تشکیل شورای راهبری روستاهای هدف گردشگری ذیل طرح شناسایی، ارزیابی و رتبه‌بندی روستاهای هدف گردشگری کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان ابرکوه از مرمت، بازسازی و تجهیز یک واحد بوم گردی در روستای نعمت‌آباد این شهرستان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در نشست کمیسیون برند گردشگری شهر تاریخی اصفهان که با حضور تمامی اعضا این کمیسیون و فعالان گردشگری استان، در محل تالار نقش‌جهان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی استان برگزار شد بر لزوم شکسته شدن مرز میان بخش دولتی و خصوصی در حوزه گردشگری تاکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آزادشهر از صدور ۶ موافقت‌نامه اصولی برای طرح‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری با اعتبار بیش از ۳۳۰ میلیارد ریال از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان از افتتاح نخستین مجتمع گردشگری کشاورزی شهر لاهیجان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد از توسعه گردشگری مذهبی در این استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بهمئی از افتتاح فاز دوم اردوگاه گردشگری تنگ ماغر این شهرستان در دهه فجر سال جاری خبر داد.