جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه گفت: در شهر‌های فاقد زمین، از زمین‌های شهر‌های مجاور برای ساخت نهضت ملی مسکن استفاده می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر راه با اعلام اینکه احداث ۶۰۸ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی در دولت سیزدهم در برنامه شرکت عمران شهر‌های جدید قرار دارد، از مکان یابی ۲۵۰ هزار واحد و آغاز عملیات اجرایی آن خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه‌وشهرسازی، طرح نهضت ملی مسکن را اقدامی برای شناسایی تقاضا و نیاز بازار در حوزه مسکن برای افراد فاقد خانه دانست.

به گزارش صنعت نیوز،مسکن مهر طرحی بود که در کنار تمام نقاط قوتش در صاحب خانه کردن مردم نقاط ضعفی هم داشت که همچنان این نقاط ضعف در واحدهای تحویلی وجود دارد و پرونده آن بسته نشده است.

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر راه و شهرسازی از راه‌اندازی سامانه ثبت درخواست رفع اختلاف‌ها و مشکلات ملکی و ثبتی در اسرع وقت خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این سامانه، اجرای طرح نهضت ملی مسکن در محلات کمتر برخوردار و هدف بازآفرینی شهری شتاب می‌گیرد.

به گزارش صنعت نیوز،وزارت راه و شهرسازی، اسامی شهر‌هایی که امکان ثبت نام متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن هنوز در آن‌ها وجود دارد اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز،معاونت مسکن و ساختمان در اطلاعیه‌ای جزئیات ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن را در سامانه نهضت ملی مسکن اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل بنیاد مسکن گفت: پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی تا ۲۰۰ میلیون تومان در شورای پول و اعتبار تصویب شده است.

به گزارش صنعت نیوز،معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: مردان مجردی که ۲۳ سال را تمام کردند از ساعت ۱۲ امروز (دوشنبه) ۲۰ دی ماه یک ماه مهلت دارند تا در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کنند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: رقم پرداختی تسهیلات یارانه دار به اجرای طرح مقاوم سازی را ۱۰۰ میلیون تومان برشمرد که افزایش آن تا ۲۰۰ میلیون تومان تصویب شده است.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از رفع تصرف اراضی با اجرای احکام قضایی و یا رفع تصرف فوری به میزان ۲۴۰ هکتار در ۹ ماهه سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: هدف‌گذاری ما برای تامین زمین نباید روی رقم ۴ میلیون باشد. باید برنامه‌ریزی بر روی یک هدف ۸ میلیونی باشد که ۴ میلیون حتما محقق شود.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مسکن نیاز واقعی جامعه است، گفت: تامین ۴ میلیون قطعه زمین کار سختی نیست.

به گزارش صنعت نیوز،معاونت مسکن و ساختمان در تازه‌ترین گزارش خود از ثبت‌نام ۲ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۱۷۱ نفر در سامانه نهضت ملی مسکن خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،فرصت ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن که از ۲۸ مهرماه آغاز شده بود و چند مرحله تمدید شد ساعت ۲۴ فردا (چهارشنبه، ۱۵ دی‌ماه) به پایان می‌رسد.

به گزارش صنعت نیوز،وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ثبت‌نام نهضت ملی مسکن در ۷۲۶ شهر درحال اجرا است.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: یک ویلا به ارزش ۱۴۰ میلیارد ریال که در اراضی ملی منطقه کن سولقان (شمال تهران) به صورت غیرمجاز ساخته شده بود، قلع و قمع و رفع تصرف شد.

به گزارش صنعت نیوز،ثبت‌نام نهضت ملی مسکن برای مردان مجرد زیر ۴۵ سال، بعد از ۱۵ دی‌ماه در دستور کار قرار دارد.

به گزارش صنعت نیوز،مرکز آمار اعلام کرد: در بهار ۱۴۰۰ قیمت هر مترمربع زیربنای مسکونی ۱۰۰ درصد، هر مترمربع زمین ۱۰۴ درصد و نرخ اجاره‌ بها ۶۳ درصد نسبت به فصل مشابه سال قبل رشد داشت.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی: اقساط وام نهضت ملی مسکن دو سال بعد از واگذاري آغاز می‌شود.