جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (پنج شنبه، ۳۰ دی‌ماه) اعلام کرد که بر اساس آن، بهای ۲۶ واحد پولی افزایش و قیمت ۱۱ ارز کاهش یافت، نرخ ۹ واحد پولی دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس کل بانک مرکزی گفت: اصلاح قوانین و مقررات بانکی در راستای تسهیل دسترسی مردم به خدمات بانک‌ها در دستور کار جدی بانک مرکزی است.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات خود را با افزایش ۳ هزار و ۵۳۹ واحدی شاخص کل به پایان رساند.

به گزارش صنعت نیوز،سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: اطلاعات مالیاتی خانه‌های خالی منتشر شده و صاحبان واحد‌های مسکونی می‌توانند مشمولیت مالیاتی خود را پیگیری کنند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات خود را با کاهش ۷۰۹ واحدی شاخص کل آغاز کرد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (چهار شنبه، ۲۹ دی‌ماه) اعلام کرد که بر اساس آن، بهای ۷ واحد پولی افزایش و قیمت ۲۶ ارز کاهش یافت، نرخ ۱۳ واحد پولی دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات خود را با کاهش ۳۰ هزار واحدی شاخص کل به پایان رساند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات امروز خود را با کاهش ۸۱۲ واحدی شاخص کل آغاز کرد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اتاق بازرگانی تهران: روند خروج سرمایه از کشور سرعت گرفته که لازم است دولت هر چه سریع تر به این موضوع ورود کند.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در هفتمین همایش مالی اسلامی، از ضرورت ایجاد بستر مناسب برای تنظیم ارتباط بازار سرمایه و فناوری‌های بلاکچین خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات امروز دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ را با کاهش ۴ هزار واحدی شاخص کل به پایان رساند.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن، بهای ۱۱ واحد پولی افزایش و قیمت ۱۱ ارز کاهش یافت، نرخ ۲۴ واحد پولی دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات امروز خود را با افزایش شاخص کل آغاز ک

به گزارش صنعت نیوز، تاکنون به لحاظ ارزشی حدود ۷۰ درصد کارتخوان‌ها تعیین تکلیف شده است که پیش بینی می‌کنم تا پایان سال کارتخوانی بدون تعیین تکلیف نداشته باشیم.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات خود را با کاهش ۱۱ هزار واحدی شاخص کل به پایان رساند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات امروز خود را با کاهش ۶۲۰ واحدی شاخص کل آغاز کرد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (یکشنبه، ۲۶ دی‌ماه) اعلام کرد که بر اساس آن، بهای ۱۴ واحد پولی افزایش و قیمت ۲۱ ارز کاهش یافت، نرخ ۱۱ واحد پولی دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات امروز خود را با کاهش ۱۱ هزار واحدی شاخص کل به پایان رساند.

به گزارش صنعت نیویز،طبق دستورالعمل جدید بانک مرکزی حداقل و حداکثر انتقال وجه در سامانه‌های ساتنا و پایا، از امروز ۲۵ دی ماه افزایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گفت: اجرایی شدن سامانه بومی معاملات، منوط به ابلاغیه دستورالعمل بورس‌ها و سازمان بورس است.