جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی دوهفته آینده سردترین روز‌های زمستان خواهد بود که در این شرایط صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار ضروری است.

به گزارش صنعت نیوز،تعرفه‌های جدید برق براساس اعلام قبلی از اول بهمن ماه امسال اجرایی خواهند شد که بر اساس آئین‌نامه هیئت وزیران، مشترکانی که بتوانند مصرف خود را در چارچوب الگو کاهش دهند، مشمول پاداش می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل هماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران، از تأمین و واردات بیش از یک میلیون تن روغن خریداری شده به کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی ماجرای غرامت کره جنوبی به تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی را تشریح کرد.

به گزارش صنعت نیوز،اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای از عدم الزام واحد‌های صنفی به عقد قرارداد با دفاتر بهداشت و لزوم اخذ پروانه کسب برای فروش عینک خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل هماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران از توزیع یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن روغن طی ۹ ماه از سالِ‌جاری در کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی گفت: ظرف ۱۰ روز گذشته تولید ۱۰۰ هزار تن برنج وارداتی اعم از هندی، تایلندی و پاکستانی به منظور تأمین سطح عرضه و ایجاد تعادل در بازار عرضه شد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون برق و انرژی وزارت نیرو گفت: با توجه به اینکه بیش از ۷۵ درصد از مشترکان خانگی زیر الگو برق مصرف می‌کنند، طبق مصوبه دولت، می‌توانند با دقت در مصرف برق از مشوق‌های جذاب بهره‌ مند شوند.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به اینکه هیچ کمبودی در عرضه گوشت قرمز وجود ندارد قیمت در بازار این محصول به تعادل می‌رسد.

به گزارش صنعت نیوز،ششمین نمایشگاه خوراک دام، طیور و آبزیان آغاز به‌ کار کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل هماهنگی آرد و نان شرکت بازرگانی دولتی ایران از آغاز بهره‌برداری سراسری سامانه فروش آرد کشور (سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور) از ۲۵ دی‌ماه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر کل اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان گفت: ۷۵۶ کارخانه خوراک دام، طیور و آبزیان در کشور وجود دارد که این کارخانجات به طور متوسط با کمتر از ۳۰ درصد ظرفیت، در حال فعالیت هستند.

به گزارش صنعت نیوز،در جلسه معاملاتی امروز یکشنبه ۱۹ دی ماه در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، ۴۶ هزار کیلووات ساعت برق توسط شرکت تولید برق پرند مپنا و شرکت تولید نیروی برق دماوند-شهدای پاکدشت برای دوره تحویل ماهانه بهمن ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز،عضو هیئت مدیره انجمن صنایع روغن نباتی ایران گفت: تولید روغن نباتی در ۹ ماهه امسال، نسبت به مدت مشابه سال قبل، حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای تهران، از کسری ۲۵۵ میلیون متر مکعبی ذخایر آب سد‌های پنجگانه استان تهران و همچنین کاهش ۴۴ درصدی میزان بارندگی‌ها در مقایسه با سال آبی گذشته خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،سخنگوی صنعت برق از اتصال ۶۹۵ مشترک جدید برق به شبکه سراسری از ابتدای سال جاری تا آبان ماه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل هماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: تا آغاز ماه مبارک رمضان در هر ماه ۳۰ هزار تن برنج تایلندی در بازار توزیع می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،معاون فنی دفتر آمار گمرک، از رشد ۴۲ درصدی واردات تلفن همراه خبر داد و گفت: تلفن همراه در ۹ ماهه منتهی به آذر ۱۴۰۰، در صدر کالا‌های وارداتی قرار دارد.

به گزارش صنعت نیوز،تعرفه‌های جدید برق، زنگ هشدار برای مشترکانی که الگو‌های مصرف را رعایت نکنند به صدا درآورده و چنانچه به این روش خود ادامه دهند دیگر خبری از یارانه‌های انرژی برای آن‌ها نیست.

به گزارش صنعت نیوز،بررسی آمار‌های منتشر شده وزارت صمت نشان می‌دهد با توجه به روند افزایش قیمت کالا‌های اساسی در یک سال گذشته، در آبان‌ماه ۱۴۰۰ برنج تایلندی (غیر از هومالی) با ۱۱.۲ درصد کمترین افزایش قیمت را داشته است.