پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SANATNEWS.IR


دریافت بنزین، از ۲۲ مرداد، فقط با کارت سوخت خودرو
تاريخ خبر: يکشنبه، 20 مرداد 1398 ساعت: 13:19

به گزارش صنعت نیوز، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: از صبح روز سه شنبه ۲۲ مرداد تمام وسایط نقلیه بنزینی باید برای دریافت سوخت، از کارت سوخت خودرو خود استفاده نمایند.

 

هم‌وطنان به موارد زير توجه کنند:

1- درصورتي كه مالكان خودروها در استفاده از كارت سوخت خود با هر مشكلي روبرو شدند، از طريق سايت niopdc.ir و يا تماس با شماره 09627 اقدام نمايند. لازم به توضيح است كه تا 22 شهريور علاوه بر رمز جاري كارت، 4 رقم آخر كد ملي شخصي كه نام او پشت كارت سوخت درج گرديده، به عنوان رمز كارت در جايگاه سوخت‌گيري، قابل قبول مي‌باشد.

2- باوجود تلاش های انجام شده برای ثبت نام و صدور کارت سوخت المثنی برای آن دسته از مالکان خودروها که کارت سوخت خود را گم کرده اند، شايد هنوز تعدادی از مالکان خودرو، کارت سوخت در اختیار نداشته باشند، از اين رو برای حل مشکل تحویل سوخت به این گونه خودروها، مقرر شده که به مدت محدودی از کارت جایگاه دار برای تحویل مقدار محدود سوخت به این گونه خودروها استفاده شود و حسب مورد، تا زمانی که در هر منطقه متناسب با شرایط اعلام خواهد شد، این رویه ادامه دارد.

3- مالكان خودروهايي كه تاكنون اقدامي براي تقاضاي صدور كارت سوخت المثني به عمل نياورده‌اند باید با مراجعه به دفاتر خدمات پليس10+ نسبت به ثبت نام براي دريافت كارت المثني اقدام نمايند.

به زودي درگاه ملي سامانه دولت همراه نيز براي ثبت نام اينگونه درخواست‌ها راه‌اندازي خواهد شد و در اين زمينه اطلاع‌رساني مي‌گردد.

4- حدود 500 هزار كارت سوخت صادره به دلايل مختلف توسط مالكان خودروها دريافت نشده و به باجه‌هاي پست برگشت داده شده و در باجه‌هاي معطله پست مي‌باشد.

مالكان خودروها مي‌توانند با مراجعه به وب‌سايت epolice.ir نسبت به دريافت مشخصات باجه پستي مربوطه اقدام و براي دريافت كارت سوخت خود به باجه پستي مربوطه مراجعه نمايند.

در هر حال شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران تمامي تلاش خود را خواهد كرد كه در اجراي اين طرح، هم‌وطنان با كمترين مشكل روبرو شوند.