پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SANATNEWS.IR


سرمربی شدنم خیلی عجیب نیست
تاريخ خبر: شنبه، 9 دی 1396 ساعت: 15:08

به گزارش صنعت نیوز ؛ رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران درباره وضعیت نفت تهران و سرمربیگری اش در این تیم بعد از استعفای آتیلا حجازی گفت: در دنیایی که اسطوره‌ای مثل کریمی را یک شبه عزل و نصب می‌کنند، سرمربی شدنم خیلی عجیب نیست. امیدوارم این رفتار غیرحرفه‌ای از فوتبال ما برچیده شود.
وی در خصوص اینکه که آیا او سرمربی نفت تهران است، افزود: من برای دوران بیکاری‌ام هم فکر کرده‌ام.
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: از همان ابتدا وظایف سازمانی را انجام دادم و با مسئولان مربوطه مکاتبه کردم. در کمیسیون ماده پنج عملکرد مدیریتی را بررسی کردیم و صلاحیت این مدیریت را تایید نکرده است و آن را اعلام کردیم. طولانی شدن آن را باید مسئولان مربوطه پاسخ دهند.
وی افزود: برحسب وظیفه به محل باشگاه نفت آمدم و تا پایان امروز گزارش کاملی به سلطانی‌فر وزیر ورزش می‌دهم. امیدوارم با کمک دوستان نمی‌گذاریم نفت در این بلاتکلیفی بماند. نفت در لیگ و تهران باقی می‌ماند و بازیکنان این تیم با امید بیشتری کار می‌کنند.
گل محمدی با بیان اینکه جهانیان مالک باشگاه نفت نیست، گفت: کمیسیون به او مجوز نداده است و این حرف هم براساس قانون است و نه احساس. ما به مجمع واگذاری نفت اعلام کردیم که مدیر جدیدی معرفی کنند. با اعلام نام جدید، کمیسیون تشکیل جلسه می‌دهد. هیچ مشکل شخصی با جهانیان ندارم. اگر مشکل شخصی داشتم که مجوز به نام او صادر نمی‌شد. اگر باشگاه نفت سه تعهدی که امضا شده را اجرا کند، همین فردا مجوزشان را صادر می‌کنم.
وی در پاسخ به این سوال که جهانیان مدعی شده است که ورزشی‌ها تعمدی مشکلات این باشگاه به وجود می‌آورند، گفت: جهانیان نامه زده و امضا کرده است که سه بند را اجرا می‌کند. بپرسید کدام بند را اجرا کرده است؟ او بند اول که مربوط به مالیات است را برده نزد وزیر اقتصاد و حکم تعویق گرفته تا پرداخت کند، ولی هیچ پولی نداده است. جهانیان به بازیکنان و مربیانش هم پول نداده است و رفتار غیرحرفه‌ای در فوتبال دارد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران افزود: این که اعلام کرده است؛ "اسپانسر ۲ میلیاردی می‌آورم یا در لالیگا قرارداد می‌بندم"، کسانی که الفبای فوتبال را می‌شناسند می‌دانند این حرف‌ها چقدر رویا پردازانه است.
وی درباره آینده نفت تهران گفت: تکلیف نفت به مجمع واگذاری نفت بستگی دارد. به لحاظ عرق و احساس مسئولیتی که دارم، تلاش می‌کنم که تکلیف زودتر مشخص شود. همان روز که دوستان بحث واگذاری نفت را مطرح کردند، گفتم تضامین لازم را بگیرند. اگر تمام هزینه‌های یک کار را می‌شد تا آخر فصل داشته باشیم در اواخر فصل درگیر این مسائل نمی‌شدیم. جلساتی با مسئولان وزارت دارم و از بقیه مسئولان هم می‌خواهم پا پیش بگذارند. این فقط در اختیار اداره کل ورزش تهران نیست.