جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 25 آذر 1388     
بهمنی:
جایگاه شرکت ملی حفاری در دنیا تثبیت شده است

به گزارش خبرنگار گروه نفت صنعت نیوز ، حیدر بهمنی گفت: شرکت ملی حفاری در آغاز دهه چهارم فعالیت، جایگاه خود را در میان شرکت های حفاری بین المللی تثبیت کرده و هم اکنون با اقتدار کامل چشم به بازارهای جهانی و رقابت با شرکت های بزرگ بین المللی دوخته است.

مهندس حیدر بهمنی در پیام خود به مناسبت سی امین سالگرد شرکت ملی حفاری آورده است: سه دهه تلاش و مجاهدت وصف‌ناپذیر و غرور آفرین حفارمردان بلند همت شرکت ملی حفاری ایران در مسیر عزت و بالندگی ایران اسلامی گرامی باد.

گرامی باد سلحشوری و حماسه آفرینی شما فرزندان پاک ایران اسلامی که در کوتاه ترین زمان ممکن، با اتکا به نیروی لایزال الهی و دم مسیحایی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، با اراده و عزم جزم خویش صنعت مهم و استراتژیک حفاری را از انحصار بیگانگان خارج کرده و به دست با کفایت هم میهنان سرافراز خود سپردید.

بی شک توفیقات به دست آمده، حاصل خدا باوری و خود باوری یکایک شما همکاران ارجمند، درک اهمیت این صنعت استراتژیک در فرآیند تولید نفت و گاز به عنوان منبعی حیاتی برای رشد و توسعه اقتصاد کشور و توانمندی و اقتدار میهن عزیز است.

تلاش در جهت بومی سازی صنعت حفاری، حمایت از صنایع و تولید کنندگان داخلی، ساخت هزاران قطعه از تجهیزات مورد نیاز صنعت حفاری، ساخت دکل حفاری توسط صنایع داخلی نقطه عطفی در عملکرد سی ساله شما سخت کوشان است.

شرکت ملی حفاری ایران ضمن افزایش ناوگان عملیاتی با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب، دانش فنی روز و فناوری های نوین همچنین تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته، جایگاه خود را در میان شرکت های حفاری بین المللی تثبیت کرده و هم اکنون با اقتدار کامل چشم به بازارهای جهانی و رقابت با شرکت های بزرگ بین المللی دوخته است.

در سالی که گذشت، پروژه های عملیاتی، خدمات فنی و مهندسی بسیاری با موفقیت همراه بود که پروژه های مهم و ملی آزادگان، فازهای 9، 10و 17، 18 پارس جنوبی، چاه های اکتشافی سراسر ایران، چاه های زمین گرمایی، مهار و کنترل فوران چاه های دریایی سکوی ابوذر و .... شاهدی بر این مدعاست.

ویژگی ها، قابلیت ها و توانمندی شما همکاران سختکوش در انجام وظایف محوله باعث اعتماد مسئولان جهت سپردن مدیریت و راهبری پروژه های مهمی چون پارس جنوبی به مدیران و متخصصان شرکت ملی حفاری ایران شده است.

کسب رکوردهای جدید در عملیات حفاری به ویژه حفاری بیش از 391 هزار متر در سال گذشته، رعایت استانداردهای جهانی، کیفیت گرایی در خدمات ارائه شده، بازسازی، نوسازی و ارتقای کیفی دستگاه های حفاری، بالابردن سطح کیفی بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست، اتمام موفقیت آمیز چندین پروژه بین المللی، مشارکت با شرکت های داخلی و بین المللی ، توسعه ناوگان حفاری و خدمات فنی مهندسی، آموزش مستمر نیروی انسانی، سرمایه گذاری در دستیابی به فناوری های نوین و پژوهش در زمینه‌های مختلف صنعت حفاری از جمله اقدام های غرور آفرین شما همکاران شریف و تلاشگر است.  

در همین راستا اینجانب ضمن عرض خسته نباشید و سپاس فراوان و تقدیر از تلاش های بی‌وقفه و شبانه روزی همکاران گرانقدر، انتظار دارم با عزم جزم و اراده ای خلل ناپذیر همچون گذشته در جهت رسیدن به خود کفایی و استقلال در این صنعت استراتژیک و اعتلای نام شرکت ملی حفاری ایران که مایه مباهات و بالندگی هر ایرانی آزاده است، گام برداشته و با همبستگی و همدلی افزون تر افتخارات تازه ای برای ایران اسلامی کسب نمایید.

در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی، شهدای مطهر انقلاب اسلامی بویژه همکاران شاهد صنعت حفاری، سی امین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران را به شما عزیزان و خانواده های محترمتان تبریک عرض نموده از خداوند متعال، سلامتی، سعادت و بهروزی شما را مسئلت داشته و امیدوارم همچون گذشته در پیروی از فرامین ولی            امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه‌ای، خدمتگزاران صدیقی برای اسلام و مسلمین باشیم.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: