جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 23 شهريور 1400     
مشاورفنی تیم ملی هندبال بانوان:
دستمان را برای رقبا رو نمی کنیم

 به گزارش صنعت نیوز،مشاورفنی تیم ملی هندبال بانوان: برای هر بازی برنامه داریم و طوری حرکت می‌کنیم تا دستمان برای رقبا رو نشود.

نشمین شافعیان  افزود: ملی پوشان شرایط خوبی دارند این هفته فشار تمرینات را کاهش دادیم از نظر فنی به وضعیتی که کادرفنی می‌خواستند رسیدند.
 
وی گفت: با توجه به صحبت‌هایی که با بچه‌ها شده و فدراسیون جلسه گذاشت و در این مدت زمان کوتاه فقط انگیزه می‌تواند برای بچه‌ها تاثیرگذار باشد تا آغاز خوبی داشته باشند و در ادامه نتایج قابل قبولی را به دست آورند.
 
مشاورفنی تیم ملی هندبال بانوان افزود: در این دوره از رقابت‌های قهرمانی آسیا هر بازی شرایط خاص خود را دارد قطعا برای هر دیدار تدابیر خاص در نظر گرفته شده است تا بازی به بازی روند رو به رشدی داشته باشند.
 
شافعیان گفت: از آن جا که در مرحله مقدماتی با تیم‌های کشور‌های عربی و میزبان هم گروه هستیم به صراحت می‌توان گفت که در گروه سختی قرار داریم و بازی اول در برابر ژاپن باید بازی نرم و آرامی را به نمایش بگذاریم چرا که سال هاست بازیکنان این تیم در جهان حرف اول را می‌زنند و نایب قهرمان آسیاست.
 
وی افزود: بازی سختی با این تیم داریم، ولی ما هدف اصلی مان این است که آرام بازی کنند و تیم آنالیز نشود و مصدومیت نداشته باشیم. برای بازی‌های بعدی مقابل سوریه، کویت و اردن کادرفنی آنالیز دقیق و خوبی از آن‌ها خواهد داشت و برای رسیدن به هدف در هر دیدار برنامه داریم.
 
مشاور فنی تیم ملی هندبال بانوان گفت: چیزی که مشخص است که در این دوره از مسابقات سعی می‌کنیم شرایط خاصی را پیش بینی کنیم، چون شناخت خاصی از سوریه و اردن داریم تلاش می‌کنیم نتیجه قابل قبول و در خور هندبال ایران برابر آن‌ها به دست آوریم.
 
رقابت‌های هندبال بانوان قهرمانی آسیا از فردا به میزبانی اردن آغاز می‌شود و تیم ملی ایران در دور مقدماتی با تیم‌های اردن، ژاپن، کویت و سوریه هم گروه است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: