جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 22 شهريور 1400     
صنعت پالایش، پیشران اقتصادی کشور است

 به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: بررسی چالش‌های بخش‌های مختلف تولید، انتقال و توزیع، از مهمترین برنامه‌ها خواهد بود.

از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، آقای جلیل سالاری که دیروز به سمت معاونت وزیر و مدیرعاملی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران منصوب شد، تشکیل اتاق فکر کارشناسی، استفاده از ظرفیت‌های کارشناسان و ضرورت توجه به نقش رگولاتوری را از دیگر برنامه‌های خود برشمرد.
 
وی با تاکید بر اهمیت نقش کارکنان و توجه به چالش‌های نیرو‌های انسانی، افزود: ایجاد رضایت شغلی برای نیرو‌های انسانی، رصد و ارزیابی مشکلات نیرو‌های قراردادی اعم از ارکان ثالث، مدت موقت‌ها، معین‌ها، ایثارگران و اتخاذ تدابیری برای رفع چالش‌های مربوط به این حوزه، در اولویت قرار دادن انضباط اداری، مالی و ایجاد شفافیت، توجه به مسوولیت‌های اجتماعی و تلاش برای گسترش فعالیت‌ها در حوزه آموزش در میان کارکنان و نیرو‌های انسانی مجموعه پالایش و پخش به‌جد پیگیری خواهد شد.
 
سالاری پیش از این به‌عنوان مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و همچنین معاون مدیرعامل، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید و سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در سال‌های گذشته مشغول به خدمت و فعالیت بوده است.
 

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: