جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 18 فروردين 1400     
پرسپولیس دوباره سرخپوش شد

 به گزارش صنعت نیوز،نشست هماهنگی پیش از بازی تیم‌های پرسپولیس و نساجی برگزار و مقرر شد در این بازی پرسپولیس و نساجی با پیراهن قرمز و سرمه‌ای به مصاف هم بروند.

 نشست هماهنگی پیش از دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران از هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) از ساعت ۱۱ امروز در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد.
 
این نشست به ریاست غلامرضا سلیمانی، نماینده سازمان لیگ و ناظر بازی، نمایندگان دو باشگاه، عوامل اجرایی و علیرضا یزدانی، ناظر داوری آغاز شد.
 
در این جلسه مقرر شد تیم فوتبال پرسپولیس با لباس یکدست قرمز و دروازه‌بان با لباس سبز، تیم فوتبال نساجی مازندران با لباس یکدست سرمه‌ای و دروازه‌بان طوسی به میدان بروند؛ آخرین بازی‌ای که پرسپولیسی‌ها با پیراهن قرمز به مصاف حریف رفتند دیدار مقابل آلومینیوم در اراک بود که دوشنبه ۶ بهمن و از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال برگزار شد.
 
در جریان این نشست، روابط عمومی سازمان لیگ اعلام کرد؛ پیش از دیدار فردا، به مناسبت هفته ارتش، برنامه‌های ویژه فرهنگی با اهدای گل به تمثال شهدای ارتش و حضور بازیکنان در زمین با لباس‌های منقش به عکس شهید صیاد شیرازی برگزار خواهد شد.
 
در این جلسه به این موضوع نیز اشاره شد که با توجه به اینکه بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان لغو شده است، امکان تغییر انجام این دیدار و آغاز زودتر بازی نیز وجود داشت که سازمان لیگ اعلام کرد هماهنگی‌ها در این زمینه انجام شده است.
 
همچنین با توجه به اشتباهاتی که از سوی سازمان لیگ در چند بازی قبل درباره اسامی محرومان تیم‌ها در لیست ارائه شده به مدیران تیم‌ها صورت گرفته بود، در این جلسه اشاره شد سازمان لیگ مراقب باشد که این اشتباهات تکرار نشود تا هیچ بازیکنی به اشتباه بازی نکند و مشکلی گریبانگیر تیم‌های لیگ برتری نشود.
 
دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران از ساعت ۱۸:۵۰ دقیقه فردا پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: