جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 18 فروردين 1400     
پرسپولیس با بهترین شرایط ممکن راهی هند می‌شود

 به گزارش صنعت نیوز،معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس: کاروان پرسپولیس برای برگزاری بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با بهترین شرایط ممکن راهی هند می‌شود.

در آستانه آغاز لیگ قهرمانان ۲۰۲۱، مدیریت باشگاه پرسپولیس در صدد ایجاد بهترین شرایط ممکن برای حضور سرخپوشان است تا اعضای تیم با بالاترین سطح تمرکز و آرامش راهی هند شوند.
 
ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در همین راستا، گفت: بهترین هتل ممکن در هند برای اعضای تیم رزرو شده که فاصله زمانی اندکی نسبت به فرودگاه، کمپ تمرینی و ورزشگاه محل بازی‌ها دارد. به دلیل توریستی بودن شهر گوا، این کار برای باشگاه هزینه‌های بسیار بالایی در بر داشت که به زودی، جزئیات هزینه‌ها را اعلام خواهیم کرد. هتلی که برای تیم در نظر گرفته شده نیز، همان هتلی است که طبق ادعای مسئولان هندی، اعضای تیم الریان قطر مستقر می‌شوند.
 
سخنگوی باشگاه پرسپولیس افزود: همچنین اردو با یک پرواز چارتر از تهران به گوا آغاز می‌شود. پروازمان با همکاری هواپیمایی وارش، همراه است و کاروان پرسپولیس با هواپیمای ایرباس ۷۳۷ به سفر می‌رود. برای آرامش بیشتر بازیکنان، تصمیم گرفتیم تا تشریفات پروازی و ترانسفر متفاوت و کاملی را داشته باشیم. برای رعایت پروتکل‌ها نیز برنامه‌هایی خواهیم داشت.
 
شکوری گفت: جعفر سمیعی و هیئت مدیره از روزی که وارد باشگاه پرسپولیس شده‌اند، این موضوع را ثابت کرده‌اند که به دنبال بالا بردن سطح کیفی سفر‌های تیم و افزایش میزان رضایت کادرفنی و بازیکنان هستند. حفظ آرامش و تمرکز بازیکنان، اولویت اصلی همه ما در کادر مدیریتی باشگاه به شمار می‌رود و روندی که تا امروز طی شده مشخص می‌کند در این زمینه، از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌ایم. برای سفر به هند نیز، شرایطی ایجاد شده تا برای هواداران، کادرفنی و بازیکنان هیچ دغدغه‌ای در میان نباشد.
 
معاون باشگاه پرسپولیس در نهایت گفت: تیم پرستاره و قدرتمند ما برای کسب بیشترین پیروزی‌ها و نوید صعود به دور بعدی، به هند سفر می‌کند و امیدواریم با درایت کادرفنی و عملکرد بازیکنان تیم بتوانیم بار دیگر تا فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم. ایمان داریم بازیکنان ما، مسیر صعود به فینال را می‌دانند و همین موضوع باعث دلگرمی‌مان است. انشاءالله شرایط میزبانی هند و برگزاری بازی‌ها توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا به گونه‌ای باشد که لبخند رضایت را به همه پرسپولیسی‌ها هدیه دهد.
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: