جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 30 بهمن 1399     
معرفی حدود ۲۰۳ هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن به بانک

به گزارش صنعت نیوز، هزار و ۹۵۷ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن به بانک معرفی و وجوه اولیه این طرح توسط ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی به مبلغ ۵۶۰۰ میلیارد تومان واریز شد.

معرفی حدود ۲۰۳ هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن به بانکبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما از وزارت راه و شهرسازی؛ آقای محمدحسن علمداری، تازه‌ترین وضعیت افتتاح حساب، واریز وجوه اولیه و انعقاد قرارداد‌های طرح اقدام ملی مسکن و معرفی متقاضیان به پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن را اعلام کرد.

عضو هیئت مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰۲ هزار و ۹۵۷ نفر پذیرفته شده نهایی طرح اقدام ملی مسکن برای معرفی به پروژه‌های اقدام ملی مسکن به بانک معرفی شده‌اند از واریز وجوه اولیه توسط ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی طبق تازه‌ترین آمار خبر داد.

علمداری گفت: از محل واریز وجوه اولیه ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن تاکنون ۵۶۰۰ میلیارد تومان به پروژه‌ها تزریق شده است.

به گفته وی، تاکنون ۴۱۰ پروژه معادل ۲۷ هزار و ۱۲۴ واحد به بانک معرفی شده است و ۷۵ پروژه معادل ۲ هزار و ۳۹۵ واحد مسکونی در دفترخانه‌ها آماده امضای قرارداد هستند. همچنین، ۷۱ قرارداد معادل ۶ هزار و ۷۳۴ واحد به امضا رسیده که برای آن تعداد نیز پرداخت تسهیلات انجام شده است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: