جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 28 آبان 1399     
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس خبر داد:
برقراری سرویس رومینگ برای 26 روستا و آبادی شهرستان مرودشت

 به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از باز شدن رومینگ اپراتور دوم برای اپراتور اول در 26 روستا و آبادی شهرستان مرودشت در راستای ارتقای کیفیت پوشش شبکه و اینترنت خبر داد.

 مهرداد سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: با اجرای سرویس رومینگ در 26 روستا و آبادی شهرستان مرودشت، مشترکینی که تنها دارای پوشش ایرانسل بودند از خدمات همراه اول نیز برخوردار شدند و مشکل آنتن دهی تلفن همراه در این مناطق تا حدود زیادی رفع شد.
 
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس با بیان اینکه صحت رومینگ در این  مناطق با اعزام و بررسی میدانی توسط کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تایید شده است، تصریح کرد: در بخش مرکزی شهرستان مرودشت، روستاها و آبادی های مقصودآباد مولا، گرم آباد، حسین آباد باصری، میان قلعه، مراگلو، بریانک، مقصود آباد، خیر آباد، سلطان ولایت، تاج آباد، ده چاشت، خلف طاحونه، امیدیه و قاسم آباد سارویی و مرغداری شهباز بازوبندی تحت پوشش رومینگ قرار گرفته اند.
 
وی افزود: از بخش درودزن، روستاها و آبادی های سهل آباد، معصوم آباد، اشگرد، ساختمان ناصری، قرخلو، مالیچه، چاه میلک و حسام آباد نیز از خدمات رومینگ بهره مند شده اند و این قابلیت برای روستاها و آبادی های سعادت آباد سفلی و کرایی از بخش رحمت آباد نیز فعال شده است.
 
سهرابی جمعیت بهره مند از این طرح را پنج هزار و 424 خانوار بالغ بر 18 هزار و 316 نفر اعلام کرد و گفت: دانش آموزان و دانشجویان این مناطق از این پس می‌توانند با گوشی تلفن همراه خود از ظرفیت مکالمه و اینترنت پرسرعت مضاعف و با کیفیت بهتری بهره مند شوند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: