جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 28 آبان 1399     
با رشد ۴۸ هزار واحدی
پایان معاملات بورس با چراغ سبز

 به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس امروز ۲۷ آبان با رشد ۴۸ هزار واحدی معاملات اخرین روز کاری هفته را به پایان رساند.

 در پایان معاملات امروزبورس با چراغ سبز به کار خود پایان داد روز گذشته شاهد بازگشایی نماد شستا در بازار بودیم و یکی از ریسک‌های مهم بازار با بازگشایی نماد شستا از بین رفت واگرچه با افت به کار خود پایان داد، اما امروز با ۳ هزار واحد رشد تاثیر زیادی در رشد بازار داشت.
 
امروز روند کلی بازار همچنان مثبت بود و شاخص کل با افزایش ۴۸ هزار و ۴۵۷ واحدی (۳ درصد رشد) به عدد ۱ میلیون و ۳۴۵ هزار واحدی رسید. شاخص کل هم وزن نیز افزایش ۳ درصدی را تجربه کرد و به ۳۸۱ هزار واحد رسید.
 
ارزش معاملات نیز همچنان روند مثبتی داردو ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس به حدود ۱۱ هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان رسید و حدود هزار و ۷۰ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی بود و ۳۹۸ نماد بیش از یک درصد رشد و ۱۶۹ نماد بیش از یک درصد افت را تجربه کردند.
 
نماد‌های فارس، فولاد، فملی، شستا و کگل از تاثیر گذاران بازار بودند و نماد‌های خودرو، غزر، امین و سیتا از نماد‌های پر تراکنش بازار بودند.
 
در فرابورس شاخص کل با رشد ۲۹۸ واحدی به عدد ۱۶ هزارو ۶۴۶ واحد رسید و نماد‌های ذوب، صبا، هرمز و شگویا از تاثیر گذاران شاخص فرابورس بودند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: