جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 24 مهر 1399     
شرکت زودهنگام ۱۳میلیون آمریکایی در انتخابات

 باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سی ان ان: شمار افرادی که در وضعیت ویژه همه گیری ویروس کرونا و همزمان شدن آن با انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ در آمریکا در انتخابات زودهنگام شرکت می‌کنند افزایش چشمگیری داشته و بر پایه‌ی تازه‌ترین داده ها، تاکنون نزدیک به ۱۳ میلیون نفر رای داده اند.

بر این اساس، آمار و ارقامی که از مجموع ۴۲ ایالت بدست آمده نشان می‌دهد تاکنون ۱۲ میلیون و ۸۱۵ هزار و ۸۴۲ نفر در انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری رای داده اند. مجموع آرایی که ۳۸ ایالت درخواست کرده اند بیش از ۳۷ میلیون و پانصد هزار برگه رای است.
 
در ایالت پنسیلوانیا، ۷۷ درصد از دموکرات‌ها و ۱۵ درصد از جمهوریخواهان در انتخابات زودهنگام رای داده اند. در فلوریدا، ۵۱ درصد از آرایی که بازگشته و شمارش شده از افرادی بوده که به اسم دموکرات ثبت نام کرده و رای داده اند. در مقابل، ۲۹ درصد از برگه‌های رای که بازگشته از افرادی بوده که خودشان را جمهوریخواه ثبت نام کرده بودند.
 
در ایالت تگزاس نیز ۷۶۲ هزار و ۵۶۰ نفر رای داده اند. جو بایدن، نامزد حزب دموکرات و دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی و نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در روز سوم نوامبر رقابت می‌کنند. تاکنون این حجم از شرکت زودهنگام رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بی سابقه بوده است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: