جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 23 مهر 1399     
تذکر جدی پلیس به کسانی که ماسک نمی‌زنند

  پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر: رئیس پلیس پایتخت گفت: پلیس از امروز به افرادی که در سطح شهر از ماسک استفاده نمی‌کنند، تذکری جدی خواهد داد.

سردار حسین رحیمی گفت: به دنبال مصوبات ستاد ملی کرونا و استفاده از تمام توان سازمان‌ها و نهاد‌ها برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک، نیروی انتظامی هم در کنار مدافعان سلامت بوده و هست.
 
وی گفت: پلیس با تمام امکانات و بکارگیری تمامی پلیس‌های تخصصی از جمله راهنمایی و رانندگی، پلیس پیشگیری و گشت‌های انتظامی از امروز ماموریت پیدا می‌کنند تا استفاده از ماسک و رعایت فواصل اجتماعی را به مردم تذکر دهند و در صورت اجرا نشدن با شهروندان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
 
سردار رحیمی افزود: پلیس اماکن در بازار و مغازه‌ها حضور پیدا خواهد کرد تا مشاهده کند که آیا پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده است یا خیر و در صورت رعایت نکردن برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
 
وی گفت: هیچ فردی بدون استفاده از ماسک نمی‌تواند وارد مترو و وسایل حمل و نقل عمومی شود.
 
سردار رحیمی افزود: متاسفانه در چند روز اخیر شاهد افزایش بیماری کرونا در پایتخت هستیم بنابراین پلیس در کنار ستاد ملی کرونا و ماموران سلامت با قدرت به نظارت خواهند پرداخت تا پایتخت از این وضعیت خارج شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: