جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 22 مهر 1399     
انتقاد از عملکرد دولت در حل مشکلات مسکن

 به گزارش صنعت نیوز،رئیس انجمن انبوه‌سازان در گفتگو با رسانه ملی از عملکرد دولت در حوزه مسکن انتقاد کرد. 

آقای مجتبی بیگدلی گفت: متاسفانه در این دولت، مواجه هستیم با سخنانی که فقط تیتر‌های روزنامه‌ها را زیبا می‌کند. حرف‌های زیبا زدن مشکل مردم را حل نمی‌کند. 
 
وی افزود: امکان ندارد بانک توان پرداخت تسهیلات نداشته باشد، در حالی که به راحتی به فولاد ساز و خودروساز هزاران میلیارد وام می‌دهد. مسئولین حوزه مسکن باید در هیات دولت از حق مردم دفاع کنند.
 
رئیس انجمن انبوه‌سازان ادامه داد: به جای اینکه تولید را رقم بزنید، صحبت از خانه‌های خالی می‌کنید. کدام خانه‌های خالی؟ چه کسانی خانه‌های خالی را ایجاد کرده‌اند؟ مگر خانه خالی در حل مشکل مسکن چند درصد تاثیر دارد؟ ما محکوم به تولید هستیم. دولت باید با انبوه سازان تفاهمنامه امضا کند ما تجربه مسکن مهر را داریم و قادر به ساخت انبوه مسکن هستیم.
 
وی با اشاره به طرح اقدام ملی دولت گفت: رقم ساخت مسکن در اقدام ملی بین ۲ و نیم تا سه میلیون تومان تعیین شده است که حتی کفایت ساخت صفر سازه را نمی‌دهد. کارشناسان دادگستری رقم اتمام مسکن را نزدیک به هفت میلیون تومان تعیین کردند. بعد می‌گویند چرا انبوه‌سازان ورود نمی‌کنند، زیرا رقمی را تعیین می‌کنید که افراد به این رقم اعتراض دارند و از طرفی هم سیستم بانکی معیوب است.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: