جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 20 مهر 1399     
مدیرعامل طرح پتروشیمی اسلام‌آباد غرب:
طرح پتروشیمی اسلام‌آباد غرب با توانمندی داخلی عملیاتی می‌شود

 به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل طرح صنایع پتروشیمی اسلام‌آباد غرب با تأکید بر به‌کارگیری دانش‌فنی و استفاده از توانمندی سازندگان داخلی در این طرح گفت: این طرح در مرحله ساخت‌وساز برای بیش از ۱۰۰۰ نفر به‌صورت مستقیم اشتغال‌زایی ایجاد کرده است.

سیدعبدالعظیم پلاسعیدی در جریان بازدید حسن عزیزی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از طرح پتروشیمی اسلام‌آباد غرب با اشاره به اشتغال‌زایی بیش از ۱۰۰۰ نفری در مرحله ساخت‌وساز این طرح به‌صورت مستقیم، گفت: از آنجایی که دانش تولید محصولات پتروشیمی در ایران بومی‌سازی شده و مواد اولیه مناسب را نیز در اختیار داریم، قیمت تمام‌شده پتروشیمی ایران در بازارهای جهانی بسیار مناسب و جذاب است.
 
وی افزود: به‌منظور اتخاذ وحدت رویه در خصوص چگونگی جذب نیرو با اولویت کارجویان بومی، حل و فصل مسائل روابط کار و مسائل اچ‌اس‌یی، تفاهم‌نامه‌ای بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، منطقه ویژه پتروشیمی با نظارت استانداری کرمانشاه امضا می‌شود.
 
پتروشیمی چهارم کرمانشاه و رونق اقتصادی
 
حسن عزیزی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه نیز با اشاره به اینکه پتروشیمی اسلام‌آباد غرب به‌عنوان پتروشیمی چهارم کرمانشاه موتور محرکی برای احداث صنایع پایین‌دستی پتروشیمی خواهد بود، گفت: امیدواریم با توجه به جاذبه‌ای که این پتروشیمی ایجاد می‌کند و همچنین زیرساخت‌های خوبی که در منطقه داریم، به‌زودی شاهد ورود سرمایه‌گذاران بیشتر به این منطقه باشیم.
 
وی اولویت اصلی استان را تداوم روند کاهشی نرخ بیکاری، رونق و جهش تولید و تمرکز بر پیشرفت و توسعه برای رفاه و شکوفایی اقتصادی ذکر کرد و ادامه داد: برای تحقق این مسائل همه ظرفیت‌ها را به‌کار خواهیم گرفت.
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تصریح کرد: احداث پتروشیمی چهارم کرمانشاه، رونق اقتصادی و بازارهای صادراتی گسترده‌ای پیش روی استان قرار می‌دهد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: