جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 20 مهر 1399     
انجام اصلاحیه‌های طرح ملی نفت سنتزی در نفت و گاز آغاجاری

 به گزارش صنعت نیوز،معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران از اجرای اصلاحیه‌های مرتبط با طرح ملی انتقال نفت سنتزی در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری خبر داد.

فرخ علیخانی در بازدید از پروژه انجام اصلاحیه‌های مرتبط با طرح ملی انتقال نفت سنتزی در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: خوشبختانه همه مراحل اجرای این اصلاحیه‌ها اعم از طراحی، مهندسی و اجرا از سوی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری انجام شده و نکته قابل توجه، سرعت عمل اجرای این پروژه بوده است.
 
در طرح ملی ارسال نفت سنتزی، این محصول از بهرگان با استفاده از خطوط لوله شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به تلمبه‌خانه امیدیه و بعد به سمت پالایشگاه اصفهان ارسال می‌شود و با تثبیت شرایط و ایجاد هماهنگی بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، این نفت به پالایشگاه آبادان می‌رود. از آنجا که خط لوله مورد نظر برای انتقال نفت سنتزی به پالایشگاه آبادان وجود نداشت، نزدیک‌ترین نقاط شناسایی شدند و ظرف مدت ۱۶ روز از سوی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری، خط لوله مورد نظر بین دو خط ایجاد و هشتم مردادماه امسال، انتقال نفت سنتزی به پالایشگاه آبادان با دبی روزانه ۲۰ هزار بشکه آغاز شد.
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: