جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 16 مهر 1399     
به مناسبت 17 مهرماه روز جهانی پست
افزایش سه برابری توزیع بسته های خرید اینترنتی در استان یزد

 به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزدبا اشاره به افزایش سه برابری توزیع بسته های خرید اینترنتی در استان اشاره کرد و گفت: در شرایط شیوع ویروس کرونا و با توجه به توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پست توانسته است با استفاده از زیرساخت های ارتباطی، در مسیر هوشمندسازی فرآیندها، خدمات و افزایش سهم از بازار سرویس های نوین پستی در جهت جلب رضایت شهروندان حرکت کند.

محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اشاره به نقش پست در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا از طریق کاهش سفرهای درون شهری و برون شهری، افزود: باید با برنامه ریزی دقیق و بهره گیری از خدمات هوشمند و نوین پستی از ظرفیت ایجاد شده برای رضایت بیشتر مردم بهره برد.
 
پاکدل با اشاره به ابتلای چند تن از کارکنان پست به بیماری کرونا در زمان انجام خدمت، گفت: نقش پست در زمان شیوع کرونا بسیار با ارزش بوده چرا که در بخش های قبول و توزیع تماس مستقیم با جامعه داشتند اما ارائه خدمات متوقف نشد.
 
وی به اهمیت جایگاه پست به عنوان یکی از حلقه های اصلی ارائه یک خدمت مطلوب در کنار خدمات الکترونیکی و مالی اشاره کرد و از فعالان اقتصادی و صنعتی استان خواست، از زیرساخت های پست استان برای توسعه تجارت الکترونیک و رونق تولید بهره بیشتری ببرند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: