جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 15 مهر 1399     
موتور‌های کشتی هم دیجیتالی می‌شود

 به گزارش صنعت نیوز،موتور دیجیتالی کشتی با همکاری شرکت‌های بزرگ تولید کننده در راستای هوشمند‌سازی صنعت حمل ونقل دریایی تولید می‌شود.

در تفاهم نامه‌ای که بین شرکت Kongsberg Digital  نروژ و MAN Energy Solutions به امضا رسید اولین پروژۀ ساخت موتور دیجیتالی کشتی اجرایی می شود .
 
"Hege Skryseth" رئیس Kongsberg Digital در این زمینه می‌گوید: موتور اصلی‌ترین اجزای  کشتی است به همین جهت مشتاقانه منتظر همکاری با شرکت MAN Energy Solutions هستیم  تا توانمندی خود را به دنیا ثابت کنیم.
 
وی گفت: صنعت دریانوردی در مرحلۀ تکوین و تحول است و باید با توسعه برنامه‌ها و نرم افزارها، ارزش افزودۀ آن را  برای مشتریان آسان‌تر و مقرون به‌صرفه‌تر کند .
 
"Per Hansson" رئیس بخش  دیجیتال MAN Energy Solutions نیز می‌گوید: دائماً در حال جستجوی فرصت‌هایی هستیم که مزایای توسعۀ دیجیتالی موتورهای کشتی را به مشتریان خود ارائه کنیم.
 
در این ارتباط پروژۀ ساخت موتور دیجیتالی با نام Höegh Autoliners در مرحلۀ آزمایش و اعتبار‌سنجی است تا با تجزیه و تحلیل داده‌ها نسبت به تکمیل و عیب‌یابی موتور دیجیتالی اقدامات لازم به عمل آید .
 
"Geir Frode Abelsen" رئیس عملیات فنی Höegh Autoliners گفت: موتورهای دیجیتالی  برای بهینه‌سازی، تعمیر و نگهداری و سیستم ایمنی به یک برنامۀ بلند‌مدت نیاز دارد که ما از آن پشتیبانی می‌کنیم .
 
وی گفت: به زودی صنعت حمل ونقل دریایی رویکرد خویش را به سمت اقبال از موتورهای دیجیتالی تغییر خواهد داد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: