جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 25 شهريور 1399     
ورزشکار نباید فراتر از حدودش رفتار کند

به گزارش صنعت نیوز،دبیر کل فدراسیون تنیس روی میز: متاسفانه برخی ملی پوشان و ورزشکاران در مصاحبه‌های خود فراتر از حدود و اختیاراتشان صحبت می‌کنند.

پیمان حسنی در مورد دعوت افشین نوروزی به کمیته انضباطی افزود: هر ورزشکار و حتی مسئولی باید در حیطه شرح وظایف و محدوده خود با خبرنگاران صحبت کند، متاسفانه افشین نوروزی در مصاحبه هایش با خبرنگاران در مورد مسائلی که به هیچ عنوان به ورزشکار مربوط نمی‌شود صحبت می‌کند.
 
وی گفت: وی در مصاحبه اخیرش بیمه نبودن قهرمانان، نگرفتن حقوق، رد صلاحیت شدن کاندیدا‌ها و یا حتی استخدام نشدن نوشاد عالمیان در وزارت ورزش را به کم کاری فدراسیون ارتباط داده است در صورتی که هیچ یک از این موارد در شرح وظایف ما نیست و اصلا به یک ورزشکار ارتباط ندارد.
 
دبیر کل فدراسیون تنیس روی میز گفت: ورزشکاران و ملی پوشان هر مشکلی که دارند باید با مسئولان فدراسیون صحبت کنند مطمئن باشند که اگر در حیطه اختیارات مان باشد موضوع حل می‌شود در غیر اینصورت به مراجع مربوطه اطلاع داده خواهد شد.
 
کمیته انضباطی فدراسیون تنیس روی میز چهارشنبه برای رسیدگی به اظهارات افشین نوروزی در مصاحبه با رسانه‌ها تشکیل می‌شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: