جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 24 شهريور 1399     
آغاز پیش‌ثبت‌نام چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست از ۲۵ شهریور

په گزارش صنعت نیوز،یش‌ثبت‌نام چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست به‌عنوان مهم‌ترین رویداد بین‌المللی صنعت پتروشیمی از ۲۵ شهریور ماه آغاز می‌شود.

ایوب بنوی، مدیر چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست از پیش‌ثبت‌نام این رویداد مهم صنعت پتروشیمی از ۲۵ شهریور خبر داد و گفت: نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست به‌عنوان مهم‌ترین رویداد بین‌المللی صنعت پتروشیمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استانداردهای ویژه که متعاقباً اعلام می‌شود از ۲۴ تا ۲۷ آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کووید- ۱۹ در کشور، چهاردهمین دوره ایران پلاست بسیار هدفمندتر و تخصصی‌تر از دوره‌های گذشته و برای رضایتمندی ذی‌نفعان برگزار می‌شود، اظهار کرد: علاقه‌مندان به حضور و مشارکت در این نمایشگاه می‌توانند از طریق آدرس iranplast.ir در این نمایشگاه پیش‌ثبت‌نام کنند.
 
به گفته بنوی، چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست در مقطعی که صنعت پتروشیمی در مسیر جهش دوم و تحقق ظرفیت ۱۰۰ میلیون تن تا سال ۱۴۰۰ قرار دارد، می‌تواند مسیر را برای جلب توجه بیشتر به ملزومات توسعه بازارهای داخلی محصولات پتروشیمی و رونق گرفتن صنایع تکمیلی و تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی هموارتر کند.
 
نمایشگاه ایران پلاست با شعار کسب‌وکار جهانی در چهار گروه مواد اولیه، ماشین‌آلات، کالای ساخته و نیمه‌ساخته و خدمات فنی و مهندسی برگزار می‌شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: