جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 22 شهريور 1399     
بررسی اتمام مسکن مهر در ۵ استان

 به گزارش صنعت نیوز،آخرین وضعیت تحویل واحد‌های مسکن مهر باقیمانده در استان‌های فارس، همدان، آذربایجان غربی، قزوین و کرمان در نشست هفتگی پیگیری اتمام پروژه‌های مسکن مهر بررسی شد.

آقای علی نبیان در نشست هفتگی پیگیری اتمام پروژه‌های مسکن مهر بار دیگر بر ضرورت تسریع امور از طریق هماهنگی‌های بخش‌های مختلف استانی فعال در حوزه مسکن تاکید کرد و افزود: مدیران ستادی هم باید دوشادوش مدیران استان بر سر پروژه‌ها حاضر باشند و مشکلات موجود در پروژه‌ها را لحظه‌ای رصد و برطرف کنند تا بتوانیم در زمان مقرر یعنی پایان آبان ماه سال جاری همه پروژه‌های بالای ۳۰ درصد پیشرفت و بدون مشکلات حقوقی را به اتمام برسانیم.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در ادامه این نشست از همکاری استانداران و معاونان عمرانی استانداری‌های سراسر کشور تقدیر کرد و گفت: بدون حضور و همراهی این عزیزان در کنارمان، نمی‌توانیم مسائل موجود در استان را برطرف و مشکل مسکن را در کشور حل کنیم.
 
وی همچنین از همراهی‌های رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز در استفاده از ظرفیت‌های نظارتی و قانونگذاری قوه مقننه تشکر کرد و افزود: نمایندگان مجلس با پیگیری‌های مفید و اثرگذارشان نقش مهمی در اتمام این طرح ملی دارند.
 
گفتنی است؛ نشست پیگیری اتمام پروژه‌های مسکن مهر هر هفته با حضور مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر و سایر مدیران حوزه فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن برگزار می‌شود و در این جلسات روند تکمیل واحد‌های باقیمانده در استان‌ها طی گزارشات ویدئو کنفرانسی از استان به اطلاع حاضران در جلسه می‌رسد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: