جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 20 شهريور 1399     
سرمربی تیم ملی باید پاسخگوی مردم و نیاز‌های تیم باشد

 به گزارش صنعت نیوز،رئیس فدراسیون والیبال: رای نهایی در انتخاب سرمربی بر عهده کمیته فنی است و باید انتخابی کنیم که به نفع منافع ملی کشور باشد.

محمدرضا داورزنی در دومین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی، گفت: بیشتر مربیان جهان برنامه هایشان تا پایان المپیک توکیو است و با توجه به این که نسل کنونی تیم ملی والیبال ایران بعد از المپیک توکیو قطعا تغییر خواهد کرد سرمربی جدید تیم ملی تا پایان المپیک توکیو در ایران خواهد بود.
 
رئیس فدراسیون والیبال با تاکید بر این که باید تصمیمی گرفته شود که پاسخگوی مردم باشد، افزود: در صورتی که کمیته فنی برای هدایت ملی پوشان کشورمان چند گزینه را انتخاب کند، با آن‌ها وارد مذاکره مستقیم می‌شویم و بر اساس اولویت بندی تعیین شده با آنان گفتگو خواهیم کرد.
 
داورزنی گفت: این مربیان از جمله مشاهیر والیبال جهان هستند که امکان همکاری با تیم ملی والیبال ایران را دارند. البته مربیان دیگری نیز هستند که از آنان نامی برده نشده است.
 
رئیس فدراسیون والیبال افزود: بررسی‌های اولیه این افراد بر اساس شاخصه‌هایی مانند ملیت و سن، تیم حال حاضر، سابقه مربیگری، سابقه بازیکنی، تجربیات، عناوین و افتخارات، سابقه کار با رده‌های پایه و آموزش محور بودن، اصول مربیگری، دانش فنی، مدیریت تیم و بازیکنان، تعامل با فدراسیون در مسایل مالی، نحوه به کارگیری و استفاده از کادر فنی، وضعیت زبان، مدیریت ذهنی و روانی و مهارت‌های ارتباطی با بازیکنان، مربیان و رسانه‌ها است.
 
دومین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی با حضور ناصر میرفخرایی، سعید درخشنده، حسینعلی مهران پور، احمد لاهوتی، علی موذن، محمد وکیلی، جهانگیر سیدعباسی، ابراهیم وطن پرست، جعفر هوتهم، محمود افشاردوست، بهنام محمودی، سعید رضایی، فرهاد شاهمیری، جمشید حمیدی و علی شاکری برگزار شد.
 
در این نشست پنج سرمربی به عنوان گزینه‌های اولیه برای بررسی بیش‌تر انتخاب شدند و مقرر شد تا زمانی که شرایط برای معرفی این افراد فراهم نشده است، به دلیل مسایل حقوقی و بین المللی، نام گزینه‌ها رسانه‌ای نشود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: