جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 19 شهريور 1399     
منتظر اعلام برنامه از سوی فدراسیون جهانی پاراتکواندو هستیم

 به گزارش صتعت نیوز،رئیس انجمن پاراتکواندو: برای شروع برنامه هایمان منتظر اعلام برنامه از سوی فدراسیون جهانی هستیم. مسعود لشگری، رئیس انجمن پاراتکواندو کشورمان افزود: سال گذشته فعالیت هایمان را در انجمن، با کسب سهمیه پارالمپیک توکیو و حضور موفق در رقابت‌های آسیایی و جهانی پیگیری کردیم. خوشبختانه توانستیم با تثبیت رنکینگ جهانی پوررهنما و عزیزی، سهمیه مستقیم و کامل پارالمپیک را بدست آوریم.

وی گفت: در پایان سال گذشته و با شیوع بیماری کرونا، اردو‌های متمرکز برای حفظ سلامتی ورزشکاران لغو شد و از آن پس ملی پوشان در خانه و از طریق ارتباط در فضای مجازی با سرمربی تیم ملی، تمرینات خود را پیگیری کردند.
 
لشگری افزود: پس از کسب مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا، اردوی متمرکز تیم ملی با حضور پوررهنما و عزیزی دو پاراالمپین کشورمان از شنبه (۱۵ شهریور) زیر نظر خانلرخانی آغاز شده است. البته پیش از شروع اردو، ملی پوشان و کادر فنی تست کرونا انجام دادند تا با تأیید وضعیت سلامتی آنها، تمرینات صورت بگیرد.
 
رئیس انجمن عنوان کرد: ما با پاراتکواندوکاران دیگر نیز در ارتباط هستیم و تمرینات آن‌ها از طریق فضای مجازی پیگیری می‌شود. با توجه به اینکه رویدادی در پیش نیست، اردوی متمرکز را با دو ملی پوش پارالمپیکی پیگیری می‌کنیم تا هوگوپوشان برای توکیو آماده شوند.
 
وی افزود: برنامه‌های انجمن را به کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تکواندو ارائه دادیم و منتظر اعلام برنامه مسابقات از سوی فدراسیون جهانی هستیم تا در صورت اعزام به این رویدادها، برنامه تیم ملی و دعوت از ورزشکاران به اردو را مشخص کنیم.
 
لشگری گفت: در سال ۲۰۲۱، بازی‌های پاراآسیایی جوانان را در کشور بحرین در پیش داریم و به همین منظور با همکاری فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، فدراسیون تکواندو و کمیته ملی پارالمپیک استعدادیابی رده جوانان را در سطح استان‌ها آغاز کردیم و خوشبختانه ورزشکاران خوبی معرفی و شناسایی شدند.
 
رئیس انجمن در پایان افزود: هدفمان تشکیل تیم ملی قدرتمند در رده جوانان است تا بتوانیم در رویداد‌های این رده سنی مانند بزرگسالان برای کشورمان افتخارآفرینی کنیم و قهرمانی آسیا را در بخش جوانان نیز به نام ایران ثبت کنیم.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: