جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 18 شهريور 1399     
نفرات برتر چالش بزرگ تکواندو معرفی شدند

به گزارش صنعت نیوز، چالش بزرگ تکواندو "جام غدیر" به منظور گرامیداشت دهه امامت و ولایت "عید بزرگ غدیر" در دو گروه مردان و بانوان و در آیتم‌های آپ دولیوچاگی و دولیوچاگی رکوردی با ۱۱۰ جایزه ارزشمند برای ورزشکاران برگزار شد.

در این رقابت‌ها بیش از ۳۰۰۰ تکواندوکار در رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۸ سال و بالای ۱۹ سال و رده‌های کمربند سفید، سبز و آبی برای ضربه آپ دولیوچاگی و رده کمربند قرمز به بالا برای ضربه دولیوچاگی با ارسال ویدئو با یکدیگر به رقابت پرداختند.

داوری ویدئو‌های ارسالی شرکت کنندگان در گروه مردان، دیروز ۱۷ شهریور در فدراسیون تکواندو برگزار و اسامی نفرات برتر مشخص شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها به این شرح است:

ضربه آپ دولیوچاگی///

رده‌سنی کمتر از ۱۴ سال:

۱- محمدعلی اکبریان (چهارمحال بختیاری)

۲- محمدامین زمانی (اصفهان)

۳- محمدطا‌ها هدایتی (گلستان) و مهدی محمدعلی‌زاده (اردبیل)

ابوالفضل خلوی‌زاده (خوزستان)، آرین نادری (تهران)، امیرمحمد شیخی کوهسار (گلستان)، امیرمحمد سیاه‌نوری (تهران) و شایان مولودی (آذربایجان‌غربی) به ترتیب در رده پنجم تا نهم قرار گرفتند.

رده‌سنی ۱۵ تا ۱۸ سال:

۱- محمدمتین شجاعی (تهران)

۲- عادل صادقی (فارس)

۳- امیرحسین رشیدی (اصفهان) و سجاد خلوی‌زاده (خوزستان)

امیرمحمد تیزفهم قوانچی (آذربایجان‌غربی)، حسین عرفانی‌پور (اصفهان)، امیرحسین یلی یزدان آباد (خراسان‌شمالی)، حسین احمدی بابادی (چهارمحال بختیاری) و مبین رضایی (تهران) به ترتیب در رده پنجم تا نهم قرار گرفتند.

رده‌سنی بالای ۱۹ سال:

۱- محمد کاظم ابراهیمی (فارس)

** در این رده‌سنی و رده کمربندی تنها یک تکواندوکار حضور داشت. 

ضربه دولیوچاگی///

رده‌سنی کمتر از ۱۴ سال:

۱- شهریار ساحلی (تهران)

۲- امیرحسین اسمعیلی (اصفهان)

۳- حسین سلیمان‌پور (اصفهان) و علیرضا صفاریان (بوشهر)

ارمیا یوسفی‌زاده (ایلام)، سیدمحمدصادق حسینی (قم)، مهدی قاسمی (اصفهان)، محمد قادری (کردستان) و امیرمحمد جعفری (فارس) به ترتیب در رده پنجم تا نهم قرار گرفتند.

رده‌سنی ۱۵ تا ۱۸ سال:

۱- مهدی اراده قره حسنلو (تهران)

۲- یاسین وکیلی (اصفهان)

۳- ابوالفضل صفری (اصفهان) و مسیح ایران‌نژاد (اصفهان)

مانی زیدی (ایلام)، آرش حیدری (چهارمحال بختیاری)، امیرحسام جانجانی (کرمانشاه)، محمد جعفری (اصفهان) و نوید معینیان (سمنان) به ترتیب در رده پنجم تا نهم قرار گرفتند.

رده‌سنی بالای ۱۹ سال:

۱- محمدمهدی جمشیدی (همدان)

۲- علی اردستانی (تهران)

۳- علیرضا ابراهیمی (فارس) و محمد سلیمانی (اصفهان)

محمدرضا بهنام‌زاده (اصفهان)، پوریا رضایی ناندل (مازندران)، مراد فولادی (ایلام)، سیدمهدی حسینی (یزد) و مسعود خوش‌نیت (خراسان‌رضوی) به ترتیب در رده پنجم تا نهم قرار گرفتند.

به نفرات اول تا سوم مشترک مدال و حکم قهرمانی اعطاء می‌شود و به نفرات اول تا نهم نیز توسط شرکت "های وب" حامی مالی این چالش جوایز نقدی به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

پیمان ثابت از استان البرز و محمدحسین ربانی از استان قم به عنوان بهترین داوران این رویداد معرفی شدند.

محمدهادی محمودیان از استان تهران و پرهام رمضانی از استان خراسان‌رضوی دو پاراتکواندوکار بودند که در این رقابت‌ها شرکت کردند و از آن‌ها هم تجلیل خواهد شد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: