جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 16 شهريور 1399     
منتظر شروع اردو‌ها و تمرین در رودخانه هستیم

 به گزارش صنعت نیوز، دارنده مدال نقره اسلالوم جوانان آسیا گفت: امیدوارم هرچه زودتر اردو‌ها شروع شود و بتوانیم به صورت منظم در رودخانه تمریناتمان را ادامه دهیم.

مرصاد واحدی با اشاره به روند تمریناتش در دوران همه‌گیری ویروس کرونا، افزود: شرایط سختی را پشت‌سر گذاشتیم، اما تجربه خوبی بود. ورزشکاران حرفه‌ای لازم است که وضعیت‌های مختلف را تجربه کنند و همه‌گیری ویروس کرونا نیز شرایطی بود که همه دنیا تجربه‌ای یکسان داشتند.

وی ادامه داد: من هم مانند بسیاری از ورزشکاران در دوران قرنطینه سعی کردم با تمرین در خانه تا حدی که تجهیزات اجازه می‌داد و تمرین در فضا‌هایی که خلوت بود و امکانش وجود داشت، بدنم را تا حدی آماده نگه دارم. اما قایقرانی رشته‌ایست که نیاز به تمرین مداوم در آب دارد و برای ما اسلالومی‌ها نیز تمرین در رودخانه مهم است.

ملی‌پوش اسلالوم افزود: از اوایل تیر که مجوز تمرین در آب به صورت انفرادی صادر شد با چند نفر از ملی پوشان تمرین را در دریاچه آزادی آغاز و شروع به پاروکشی کردیم.

واحدی با اشاره به تمرین در رودخانه افزود: هفته‌ای یک روز هم در رودخانه تمرین کردیم که بسیار کم است و باید بیش از این‌ها به رودخانه و آب خروشان برویم.

وی ادامه داد: اکنون با مجوز ستاد مبارزه با کرونا و اعلام شروع اردو‌ها بسیار امیدوارتر شده‌ایم و با انگیزه بیشتر تمرین می‌کنیم و به امید خدا با شروع اردو‌ها و تمرین منظم در رودخانه آمادگی لازم را برای حضور در مسابقات کسب خواهیم کرد.

واحدی با اشاره به مسابقات پیش‌رو گفت: هدف فعلی ما مسابقات قهرمانی آسیا است و برای آن تلاش می‌کنیم و با قدرت تمریناتمان را ادامه می‌دهیم تا بتوانیم برای کشور عزیزمان افتخارآفرین باشیم.