جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 6 شهريور 1399     
زارعی مطرح کرد
تمریناتم را در دریاچه آزادی ادامه می‌دهم

 به گزارش صنعت نیوز،بانوی ملی‌پوش روئینگ: به دریاچه آزادی آمدم و مستقیما تحت نظر خانم عباسی تمریناتم را پیگیری می‌کنم.

کیمیا زارعی از آغاز تمریناتش در دریاچه آزادی خبر داد و افزود: پس از لغو اردو تمریناتم را در خانه و تا حدی که امکان داشت برای حفظ آمادگی بدنی پیگیری کردم، اما در همدان امکان تمرین در آب را نداشتم و به همین دلیل با هماهنگی مربی‌ام به تهران آمدم تا تمریناتم را در دریاچه آزادی ادامه دهم.
 
وی ادامه داد: مدتی درگیر امتحانات بودم، اما پس از آن تمریناتم را با توان بیشتری پیگیری کردم، اما تمرین در آب نداشتم ضمن اینکه تمرین تحت‌نظر مستقیم مربی چیز دیگری است و امیدوارم در روز‌های آتی بتوانم به سطح مطلوبی برسم.
 
زارعی درباره تمریناتش در خانه گفت: با ارگومتری که فدراسیون در اختیارمان قرار داده بود تمریناتم را با هدایت و برنامه‌ای که خانم عباسی می‌فرستاد ادامه دادم و در تست‌های برخطی که داشتیم عملکرد نسبتا خوبی داشتم.
 
وی درباره تست‌های برخط تیم ملی روئینگ بانوان افزود: با نظارت مربی به طور همزمان ۲ مرحله تست داشتیم و آمادگی خود را سنجیدیم. البته امیدوارم هر چه زودتر شرایط به نحوی شود که مجوز‌های لازم دریافت شده و اردو‌ها حتی شده در قرنطینه آغاز شود و بتوانیم با نظم بیشتری کار ادامه دهیم.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: