جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 3 شهريور 1399     
همزمان با هفته دولت
جاده پیرامونی باند فرودگاه جزیره خارک افتتاح شد

 به گزارش صنعت نیوز،پروژه جاده ایمنی – امنیتی دسترسی به باند فرودگاه شهدای جزیره خارک هم‌زمان با هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

هم‌زمان با هفته دولت و با حضور مسئولان، پروژه جاده ایمنی – امنیتی دسترسی به باند فرودگاه شهدای جزیره خارک به بهره‌برداری رسید.
 
عباس اسدروز، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: جزیره خارک به‌عنوان یکی از نقاط مهم، راهبردی و مرکز صادرات نفت خام کشور است که شرکت‌های نفتی و پتروشیمی متناسب با مأموریت‌های خود در این جزیره مستقر هستند.
 
وی افزود: با توجه به موقعیت جزیره خارک که تنها راه دسترسی به آن از طریق دریا و هوا است و ممکن است در طول سال با توجه به شرایط آب و هوایی دسترسی به راه‌های آبی وجود نداشته باشد، نقش فرودگاه شهدای جزیره خارک به‌عنوان مهم‌ترین و راهبردی‌ترین فرودگاه‌های کشور در حوزه حمل‌ونقل هوایی و مرکز ثقل پشتیبانی از فرایندهای عملیاتی  پایانه‌های نفتی ایران در دریافت، ذخیره‌سازی و صادرات نفت خام و نیز ارائه خدمات هوایی به دیگر شرکت‌های نفتی مستقر در جزیره، ارگان‌ها و مردم حائز اهمیت است.
 
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران تصریح کرد: این پروژه‌ جزو الزام‌های فرودگاهی است و با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال و به طول ۶ کیلومتر و عرض ۷ متر از سوی عملیات عمومی و خدمات پشتیبانی پایانه‌های نفتی ایران اجرا شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: