جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 4 مرداد 1399     
فعالیت 85 درصد واحد‌های صنعتی و تولیدی سقز

به گزارش صنعت نیوز ، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت در سقز گفت: هم اکنون ۸۵ درصد از ۱۰۰ واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری این شهرستان فعال بوده و یکی از موفق‌ترین مناطق استان در حوزه تولید صنعتی است.

بهنام میرزایی افزود: ۱۰ واحد صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل برای بازگشت به چرخه تولید، ۱۲ واحد و طرح تولیدی و صنعتی و ۱۳ واحد بخش دامپروری و کشاورزی نیز به صورت نیمه فعال با برخی مشکلات مواجه شده است.

میرزایی با بیان اینکه ۱۹ طرح صنعتی در حال ساخت با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی وجود دارد گفت: جلسه کارگروه رفع موانع تولید با حضور مسوولان استانی با هدف بررسی، مشکلات و آخرین وضعیت این واحد‌های تولیدی، صنعتی در سقز برگزار می‌شود.

میرزایی با اشاره به اینکه این اداره از سرمایه‌گزاری، حمایت همه جانبه می‌کند، گفت: مهمترین مشکل در حوزه سرمایه گزاری نبود شهرک صنعتی جدید در این شهرستان است.

وی افزود: تکمیل طرح‌های در دست ساخت، رفع موانع تولید واحد‌های مشکل‌دار، تعیین تکلیف واحد‌های تعطیل شده و نیمه فعال و حمایت‌های همه جانبه از سرمایه گذاری‌های جدید از اولویت‌های اصلی اداره صنعت، معدن و تجارت در حوزه تولید صنعتی است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز تاکید کرد: مهمترین مشکل شهرستان سقز، نبود شهرک صنعتی جدید به منظور واگذاری زمین به سرمایه گزار است و باید برای این منظور تمام تلاش و رایزنی را انجام دهیم تا افراد بیشتری در سقز سرمایه گذاری کنند. 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: