جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 9 تير 1399     
صالحی امیری:
نتیجه دادگاه CAS به نفع جودوی ایران خواهد بود

 به گزارش صنعت نیوز،رئیس کمیته ملی المپیک: در صورت عادلانه برگزار شدن دادگاه CAS نتیجه این دادگاه درباره تعلیق جودو به نفع ایران خواهد بود.

سید رضا صالحی امیری در بازدید از فدراسیون جودو گفت: به شما اطمینان میدهم در صورت عادلانه بودن رسیدگی به پرونده تعلیق جودوی ایران در دادگاه CAS نتیجه این دادگاه به نفع ایران خواهد بود.
 
وی افزود: متاسفانه ماریوس ویزر رئیس فدراسیون جهانی جودو با دیدگاهی سیاسی به اتفاقات جودوی ایران می نگرد و تعلیق فدراسیون با همین دیدگاه است اما به شما اطمینان میدهم ویزر رفتنی و جودو برای ایران ماندنی است.
 
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: باید همه باهم در ورزش ایران تلاش کنیم فدراسیون جودو به حیات و فعالیت خود در این دوره همچنان ادامه دهد و با حمایت از پیشکسوتان و تقویت نسل جدید این فدراسیون بیش از پیش تقویت شود.
 
پیش از سخنان صالحی امیری آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو به ارائه گزارشی از فعالیت های این فدراسیون پرداخت.
 
دادگاه حکمیت ورزش (cas )یک سازمان شبه‌قضایی است که به منظور حل و فصل اختلافات مربوط به ورزش از طریق حکمیت بنیان‌گذاری شده‌است. مقر این دادگاه در لوزان سوئیس است.
 
 تیراندازی با کمان می‌تواند از امید‌های ایران در رقابت‌های جهانی و المپیک باشد
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: فدراسیون تیراندازی با کمان در صورت توجه بیشتر می‌تواند یکی از مدال آوران جهان و المپیک باشد.
 
سیدرضا صالحی امیری در بازدید از فدراسیون تیراندازی با کمان افزود: همانطور که رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان از تخصیص به موقع اعتبارات به این فدراسیون در سال گذشته صحبت کرد کمیته ملی المپیک در تخصیص بودجه به فدراسیون‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.
 
وی با ابراز اطمینان نسبت به تامین حقوق ورزشکاران المپیکی گفت: ورزشکارانی که سهمیه المپیک بگیرند در یکسال قبل از المپیک ۶۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند که تاکنون نیمی از این حقوق توسط وزارت ورزش پرداخت شده و نصف دیگر را کمیته ملی المپیک پرداخت خواهد کرد.
 
رییس کمیته ملی المپیک افزود: همچنین کمیته بین المللی المپیک ماهانه ۵۰۰ یورو برای این ورزشکاران درنظر گرفته است که آنهم به نرخ روز به حساب فدراسیون پرداخت و ضمانت واریز آن به حساب ورزشکاران گرفته می‌شود.
صالحی امیری گفت: ما خود را نسبت به تامین تجهیزات و سخت افزار لازم برای ورزشکاران تیراندازی با کمان متعهد می‌دانیم.
 
در ادامه این بازدید شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان هم به ارایه گزارشی درباره فعالیت‌های این فدراسیون پرداخت و از افتتاح خوابگاه در مجموعه ورزشی آزادی برای این رشته در هفته دولت خبرداددرج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: