جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 8 تير 1399     
در پی به تعویق افتادن رقابت‌ها
تلاش کمیته برگزاری المپیک توکیو برای حفظ حامیان مالی

 به گزارش صنعت نیوز،کمیته برگزاری المپیک توکیو در تلاش است با توجه به تعویق افتادن این دوره از رقابت‌ها، حامیان مالی را حفظ و تعداد آن‌ها را افزایش دهد.

کمیته برگزاری رقابت‌های المپیک توکیو در نشستی با حامیان مالی بازی‌های المپیک تلاش می‌کند تا ضمن حفظ شرایط مالی، حامیان بیشتری برای رقابت‌های معوق شده المپیک در سال ۲۰۲۱ بیابد.
 
حامیان مالی داخلی المپیک توکیو تاکنون رقمی معادل ۳/۳ میلیارد دلار برای برگزاری این دوره از رقابت‌ها هزینه کرده اند؛ مبلغی که اندکی بیش از دو برابر ارقام هزینه شده در المپیک دوره قبلی بوده است.
 
همچنین، این مبلغ در حدود ۶۰درصد از هزینه‌های کمیته برگزاری را پوشش می‌دهد و ۱۴ درصد دیگر نیز برای بلیط فروشی درنظر گرفته شده است که با شرایط فعلی پاندمی ویروس کرونا و تعویق المپیک در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
 
براساس تحقیقات و نظرسنجی رسانه ملی نیکای در ژاپن، بیش از دو سوم اسپانسر‌های المپیک توکیو از حضور و ادامه فعالیت خود اطمینان ندارند و ۱۴ درصد نیز حضور خود را وابسته به شرایط و اعلام قیمت‌ها از سوی کمیته برگزاری عنوان کرده اند.
 
کمیته برگزاری المپیک توکیو تخمین زده است که حداقل به مبلغ ۲/۷ میلیارد دلار دیگر مازاد بر ۱۲/۶ میلیارد دلار نیاز خواهد داشت.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: