جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 8 تير 1399     
با ۱۱۰ میلیارد تومان آورده اولیه
افتتاح حساب ۱۰ هزار و ۹۸۵ متقاضی مسکن ملی در بانک مسکن

به گزارش صنعت نیوز، مدیر امور اعتباری بانک مسکن، از افتتاح حساب ۱۰ هزار و ۹۸۵ نفر از متقاضیان مسکن ملی در بانک مسکن با ۱۱۰ میلیارد تومان آورده اولیه خبر داد.
 
آقای محمد حسن علمداری مدیر امور اعتباری بانک مسکن با اعلام این خبر گفت: بانک مسکن پرداخت تسهیلات به ۱۴۰ هزار متقاضی مسکن ملی را پذیرفته است که تاکنون ۱۰۵ هزار نفر به بانک مسکن معرفی شده‌اند.
 
وی در خصوص آخرین آمار افتتاح حساب‌های طرح اقدام ملی مسکن، افزود: تاکنون ۱۰ هزار و ۹۸۵ نفر واجدان شرایط معرفی شده از سوی وزارت راه و شهرسازی، برای دریافت مسکن ملی در بانک مسکن افتتاح حساب کرده‌اند.
 
مدیر امور اعتباری بانک مسکن‏, رقم سپرده‌گذاری شده از سوی بیش از ۱۰ هزار نفر واجد شرایط معرفی شده مسکن ملی به بانک مسکن را ۱۱۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در حال حاضر در حساب بازشده توسط متقاضیان مسکن ملی ۱۱۰ میلیارد تومان موجودی است که این میزان با حداقل آورده متقاضیان پر شده است.
 
علمداری با یادآوری این مطلب که بانک مسکن ارایه تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی را برای ۱۴۰ هزار واحد مسکن ملی پذیرفته است، افزود: بانک مسکن ارایه تسهیلات به ۱۴۰ هزار واحد مسکن ملی را با هماهنگی و راهبری معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، پرداخت می‌کند.
 
وی همچنین در خصوص امضای تفاهم‌نامه طرح اقدام ملی مسکن با نهاد‌های اجرا کننده آن، گفت: اجرای طرح اقدام ملی مسکن با هماهنگی چهار نهادِ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، شهر‌های جدید و اداره کل راه و شهرسازی استان‌ها اجرایی وعملیاتی می‌شود که این چهار نهاد در واقع نماینده سازمان ملی زمین و مسکن در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هستند.
 
علمداری افزود: بانک‌مسکن با هر چهار نهاد برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده و پذیرفته است که تسهیلات ۱۴۰ هزار واحد مسکونی اقدام ملی را بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به واجدان شرایط پرداخت کند.
 
مدیر امور اعتباری بانک‌مسکن ادامه داد: تاکنون از سوی سازمان ملی زمین و مسکن ۳۰ هزار واحد، ۳۰ هزار واحد شهر‌های جدید، ۲۰ هزار واحد بنیاد مسکن و ۲۵ هزار واحد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای دریافت تسهیلات به بانک مسکن معرفی شده‌اند و آورده اولیه متقاضیان نیز در حساب بانک قرار دارد.
 
وی مجموع افراد معرفی شده به بانک مسکن را برای دریافت تسهیلات مسکن ملی تاکنون ۱۰۵ هزار واحد معرفی کرد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: