جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 8 تير 1399     
کمیته آموزش فدراسیون قایقرانی اعلام کرد
زمان برگزاری دوره‌های آموزش مجازی قایقرانی

 به گزارش صنعت نیوز، کمیته آموزش فدراسیون قایقرانی اعلام کرد؛ دوره‌های آموزش مجازی رشته‌های مختلف قایقرانی از ۱۶ تیر آغاز می‌شود.

دوره‌های مجازی فدراسیون قایقرانی از ۱۶ تیر برگزار و علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام به سایت فدراسیون قایقرانی مراجعه کنند.
 
دوره‌های آموزش مجازی رشته‌های مختلف قایقرانی شامل دوره‌های تخصصی آشنایی با رشته‌های قایقرانی و دوره‌های مربیگری و دوره‌های عمومی مباحث مربوط به علم تمرین، تغذیه در ورزش، روانشناسی ورزش و مدیریت ورزشی است.
 
کمیته آموزش فدراسیون قایقرانی اعلام کرده به تمامی شرکت کنندگان در دوره‌های آموزش مجازی گواهی معتبر از سوی فدراسیون تعلق خواهد گرفت و شرکت در دوره‌ها دارای امتیازاتی است که مطابق آئین نامه دوره‌های آموزشی فدراسیون قایقرانی ارتقای درجه مربیگری و داوری و همچنین تمدید کارت‌ها داوری و مربیگری با دریافت این امتیازات ممکن خواهد بود.
 
کمیته آموزش همچنین اعلام کرده؛ کسانی که در دوره‌های پیش نیاز مربی بدنساز شرکت می‌کنند به شرط داشتن مدرک مربیگری قایقرانی و تایید هیئت استان برای شرکت در دوره مربی بدنساز حرفه‌ای قایقرانی در اولویت قرار می‌گیرند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: