جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 7 تير 1399     
معاون امور معدن و صنایع معدنی وزارت صمت اعلام کرد:
ضرورت تدوین و ابلاغ ضوابط و معیارهای معدن و صنایع معدنی و نظارت بر اجرای آنها

 به گزارش صنعت نیوز،معاون امور معدن و صنایع معدنی وزارت صمت تصریح کرد: یکی از مهمترین وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت و معاونت معدنی تدوین و ابلاغ ضوابط و معیارهای معدن و صنایع معدنی و همچنین نظارت بر اجرای آنها است.

 داریوش اسماعیلی گفت: از زمانیکه به عنوان معاون امور معدن و صنایع معدنی وزارت صمت منصوب شده‌ام تا کنون هیچ قراردادی با نظام مهندسی معدن امضا نشده است و امضای من در قراردادها به عنوان رییس نظام مهندسی معدن ایران بوده است.
 
معاون امور معدن و صنایع معدنی وزارت صمت افزود: این قراردادها که بخش اعظم آن قراردادهای بازرسی از معادن است، جز وظایف اصلی وزارت صمت می باشد. معاونت معدنی نمی‌تواند معادن را به حال خود واگذار کند.
 
وی ادامه داد: به عنوان معاون معدنی وزارت صمت اعلام می‌کنم که نیاز بیشتری به بازرسی‌ها و نظارت بر معادن و حضور فیزیکی بازرسان و افراد در بررسی‌های معادن وجود دارد.
 
اسماعیلی در پایان تصریح کرد: یکی از موارد مهمی که در حیطه اختیارات وزارت صمت است، بحث تدوین ضوابط و معیارها است که برخی از ضوابط و معیارهای معدن و صنایع معدنی هنوز تدوین نشده است. لذا یکی از مهمترین وظایف وزارت صنعت،معدن و تجارت و معاونت معدنی تدوین و ابلاغ این ضوابط و بعد از آن نظارت بر اجرای آنها است .
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: