جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 27 ارديبهشت 1399     
شهلا بهروزی راد:
می‌خواهم در پارالمپیک برای ایران افتخارآفرین باشم

 به گزارش صنعت نیوز،بانوی ملی پوش پارالمپیکی: تمریناتم را با تجهیزات موجود برای حفظ آمادگی جسمانی دنبال می‌کنم.

شهلا بهروزی راد درباره شرایط این روزهایش افزود: پس از پایان اردو‌های تیم ملی در آخر اسفند، بعد از یک استراحت کوتاه در تعطیلات عید، تمرینات بدنسازی را شروع کردم و همچنان هم پیگیر تمرینات هستم.
 
وی گفت: با همکاری و هماهنگی یکی از باشگاه‌های استان کرمانشاه تجهیزات ورزشی در اختیارم قرار گرفت و تمریناتم را از طریق فضای مجازی با مربی ام پیگیری می‌کنم.
 
بهروزی گفت: فعلا شرایط تمرینات تخصصی را ندارم و دستگاه ارگومتر هم موجود نیست که بخواهم تمرینات را در خانه پیگیری کنم.
 
قهرمان پارالمپیکی کشورمان درباره شرایطش قبل از لغو مسابقات گفت: بعد از مسابقات قهرمانی جهان و کسب مدال و گرفتن سهیمه، با انگیزه زیادی تمرین می‌کردم. تمرینات زمستانی خیلی خوبی پشت سر گذاشتم و این آمادگی را داشتم که بتوانم در پارالمپیک نتیجه خوبی بگیرم.
 
بهروزی راد افزود: بیشتر ورزشکاران این وقفه را فرصت طلایی می‌دانند، اما من واقعا شرایط ایده آلی داشتم و مهمتر از هر چیزی مربی ام از تمریناتم راضی بود و آماده نگه داشتن بدن در این وضعیت کار بسیار سختی است.
 
بهروزی راد با تقدیر از حمایت‌های کمیته ملی پارالمپیک گفت: آرزو می‌کنم این معضل کرونا زودتر از جامعه رخت بربندد و مردم به زندگی عادی برگردند و همه بتوانند اهدافشان را با تلاش پیگیری کنند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: