جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 25 ارديبهشت 1399     
معاون وزیر بهداشت:
به زودی بازی‌های لیگ آغاز می‌شود

به گزارش صنعت نیوز،معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد احتمالا به زودی تمرینات تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی آغاز می‌شود.

ایرج حریرچی درباره از سرگیری برخی ورزش‌های انفرادی در بعضی استان‌ها به دستور وزیر بهداشت و نامه وی به وزارت ورزش و جوانان، تصریح کرد: امروز این نامه به وزارت ورزش ارسال شد. ما در مورد ۲۹ ورزش انفرادی مثل انواع رشته‌های دو و میدانی، تیراندازی، وزنه برداری و حتی رشته‌هایی مثل تنیس روی میز و تنیس خاکی، تصمیم‌گیری کردیم و در توافقی که با وزارت ورزش و جوانان حاصل شد با توجه به دریافت مصوبه از ستاد ملی مبارزه با کرونا، این ۲۹ رشته ورزشی در تمام شهر‌های کشور قابل بازگشایی هستند.

معاون وزارت بهداشت در خصوص برگزاری تمرین تیم‌ها و شروع دوباره رقابت‌های فوتبال عنوان کرد: فقط بازی‌های لیگ برتر و لیگ یک فوتبال باقی مانده و در سایر رشته‌های ورزشی و لیگ‌ها، تعیین تکلیف شده است؛ با تصمیم‌گیری اولیه که انجام شده و ان‌شاءالله در روز شنبه نهایی می‌شود در حضور علی‌نژاد - معاون وزیر ورزش و رئیس فدراسیون‌های ورزشی و کارشناسان وزارت بهداشت تصمیمات خوبی گرفتیم.

حریرچی در ادامه افزود: امیدواریم اگر در چند روز آینده این تصمیمات نهایی شود، از روز‌های بعد به مدت سه هفته تیم‌ها تمرینات را پیگیری کنند و ۹ هفته‌ی باقی مانده لیگ برتر در ۴۵ روز انجام شود.

معاون وزیر بهداشت در پایان گفت: با تصمیمات اتخاذ شده، نمایندگان آسیایی برای مسابقات لیگ قهرمانان و تیم ملی برای رقابت‌های انتخابی جام جهانی آماده می‌شوند.

 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: