جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 24 ارديبهشت 1399     
در استان تهران
تعیین تکلیف تحویل واحد‌های مسکن مهر

 به گزارش صنعت نیوز،معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به تعیین تکلیف تحویل واحد‌های مسکن مهر در استان تهران از تحویل بخشی از واحد‌های مسکن مهر در هفته دولت و دهه فجر خبر داد.

حمد تقی‌زاده در جلسه شورای مسکن، گفت: ۸۰ درصد مسکن‌های مهر در استان تهران تکمیل و تحویل شده است و مابقی آن‌ها یعنی بیش از ۹۰ درصد تا هفته دولت به اتمام می‌رسد.
 
وی ادامه داد: تعدادی از واحد‌های مسکن مهر در پردیس نیز تا دهه فجر تحویل داده می‌شود، ضمن اینکه بخشی از مشکلات این واحد‌ها مربوط به زمین و مباحث حقوقی می‌باشد که سبب تاخیر در تحویل شده است.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، گفت: تا هفته دولت مشکلات زیرساختی واحد‌های مسکن مهر در پرند و پردیس مرتفع می‌شود؛ به علاوه ۳ هزار واحد مسکن مهر که تعاونی‌ها اقدام به ساخت آن‌ها کرده مشکلاتی دارند که مقرر شد در جلسه‌ای با اداره تعاون مشکلات احصا و این واحد‌ها تعیین تکلیف شوند.
 
تقی‌زاده افزود: ۷۳ هزار واحد مسکن اقدام ملی در استان تهران پیش بینی شده که تاکنون زمین ۶۳ هزار واحد آماده شده که البته عملیاتی اجرایی آن آغاز نشده است و با برآورد قیمت زمین و تصمیمات شورای مسکن اجرایی می‌شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: