جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 24 ارديبهشت 1399     
رای روز‌های پساکرونا؛
برنامه ریزی کمیته والیبال ساحلی در سال ۹۹

 به گزارش صنعت نیوز، کمیته ساحلی فدراسیون والیبال برنامه برگزاری مسابقات داخلی، حضور در رویداد‌های مهم آسیا و جهان و دوره‌های آموزشی برای دوره پس از بحران کرونا در سال ۹۹ را تدوین کرد.

کمیته ساحلی فدراسیون والیبال پس از تدوین برنامه برای سال ۹۹ در انتظار موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا برای اجرایی کردن این برنامه هاست.
 
در تقویم برون مرزی کمیته والیبال ساحلی، حضور تیم‌های ملی و رده‌های سنی ایران در ۱۱ رویداد پیش بینی شده که مرحله نهایی انتخاب المپیک در چین، قهرمانی مردان زیر ۱۹ آسیا و جهان در تایلند از جمله این برنامه هاست.
 
در تقویم مسابقات داخلی ۹ تور ملی، مسابقات قهرمانی کشور زیر ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ سال و مینی الیبال قهرمانی کشور گنجانده شده است که پیش بینی می‌شود تور‌های ملی آق قلا و بندر ترکمن، با استقبال خوبی از سوی علاقه‌مندان به والیبال ساحلی روبرو شود.
 
برگزاری کلاس داوری درجه یک، کلاس مربیگری درجه دو، کلاس داوری ملی، سمینار دانش افزایی داوران ساحلی ملی، سمینار دانش افزایی و مربیان بین المللی ساحلی و کلاس داوری بین المللی قاره ای، از جمله برنامه‌های آموزشی این کمیته در سال ۹۹ است که بعد از شروع فعالیت‌های ورزشی و آموزشی در کشور، اجرایی می‌شوند.
 
کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) نیز برنامه احتمالی پس از بحران کرونا را اعلام کرده است که مهم‌ترین برنامه‌ها به شرح زیر است:
 
- مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا، ۵ تا ۸ شهریورماه به میزبانی تایلند
- تور آزاد سامیلا (تایلند)، ۲۹ شهریور تا یک مهرماه
- تور آسیایی چین تایپه، ۲۳ تا ۲۷ مهرماه
- مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۱۹ سال جهان، ۲۰ تا ۲۵ آبان به میزبانی تایلند
- و ششمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا، ۶ تا ۱۵ آذرماه به میزبانی چیندرج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: